Reklama
BetterStyle

BetterStyle gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  O sieci BetterStyle

  Od początku swojego istnienia firma Betterware zajmowała się sprzedażą bezpośrednią. Historia firmy zaczęła się w 1928 roku we wschodnim Londynie. Firma została założona przez Alberta E. Clarka i Edwarda E. Willisa. W ofercie firmy znajdują się artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki oraz produkty wspierające kondycję zdrowotną. Firma rozwija się bardzo dynamicznie praktycznie od początku swojego istnienia. Już w pierwszych latach 30. uruchomiona została fabryka w Romford. Wtedy też została rozszerzona lista oferowanych produktów. Kolejny dynamiczny wzrost przyniosły lata 60. Bardzo prężnie rozwijały się zagraniczne oddziały firmy na terenie Niemiec, Australii, Hiszpanii i Francji. Nowe pomysły i rozwiązania pojawiały się w ofercie regularnie. Każdego roku w ofercie pojawia się około 400 nowych artykułów. Od 2007 roku produkty firmy dostępne są także w Polsce. Sprzedażą bezpośrednią dla firmy Betterware zajmuje się coraz więcej osób. Stale też rośnie grono klientów szukających wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego.

  Aktualne gazetki promocyjne BetterStyle

  BetterStyle - noworoczna wyprzedaż!BetterStyle
  3 - 31 sty 2022
  Gazetka BetterStyle

  W obecnej ofercie handlowej BetterStyle BetterStyle - noworoczna wyprzedaż! w okresie 2022-01-03 - 2022-01-31 okazja tanich zakupów: Chochla w cenie 8,90 zł, Patera w cenie 29,90 zł taniej o 26%, Cedzak w cenie 11,90 zł, Deska do krojenia w cenie 13,90 zł, Obieraczka w cenie 13,90 zł, Karafka w cenie 16,90 zł, Garnek w cenie 34,90 zł i inne.

  Aktualna gazetka sieci BetterStyle

  Archiwalne gazetki BetterStyle - zakończone promocje BetterStyle

  BetterStyle - świąteczne hity!BetterStyle
  1 - 31 gru 2021
  Gazetka BetterStyle

  W archiwalnej gazetce promocyjnej sieci BetterStyle BetterStyle - świąteczne hity! w czasie 2021-12-01 - 2021-12-31 okazja tanich zakupów: Trzepaczka w cenie 11,90 zł, Miarka w cenie 19,90 zł, Wałek do ciasta w cenie 19,90 zł, Pojemniki na żywność w cenie 59,90 zł taniej o 26%, Blacha na ciasto w cenie 25,90 zł, Karafka w cenie 26,90 zł, Mata na stół w cenie 39,90 zł, Patera w cenie 39,90 zł i inne.

  Dodatki do domu Betterstyle BetterStyle
  1 - 31 paź 2021
  Gazetka BetterStyle

  Dodatki do domu Betterstyle

  BetterStyle dla każdego domu! BetterStyle
  1 - 30 wrze 2021
  Gazetka BetterStyle

  BetterStyle dla każdego domu!

  Betterware - letnie superoferty do -70%BetterStyle
  1 - 31 sie 2021
  Gazetka BetterStyle

  Betterware - letnie superoferty do -70%

  Reklama

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.