Reklama
ding ad-box placeholder
BetterStyle

BetterStyle gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  BetterStyle o sieci

  Od początku swojego istnienia firma Betterware zajmowała się sprzedażą bezpośrednią. Historia firmy zaczęła się w 1928 roku we wschodnim Londynie. Firma została założona przez Alberta E. Clarka i Edwarda E. Willisa. W ofercie firmy znajdują się artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki oraz produkty wspierające kondycję zdrowotną. Firma rozwija się bardzo dynamicznie praktycznie od początku swojego istnienia. Już w pierwszych latach 30. uruchomiona została fabryka w Romford. Wtedy też została rozszerzona lista oferowanych produktów. Kolejny dynamiczny wzrost przyniosły lata 60. Bardzo prężnie rozwijały się zagraniczne oddziały firmy na terenie Niemiec, Australii, Hiszpanii i Francji. Nowe pomysły i rozwiązania pojawiały się w ofercie regularnie. Każdego roku w ofercie pojawia się około 400 nowych artykułów. Od 2007 roku produkty firmy dostępne są także w Polsce. Sprzedażą bezpośrednią dla firmy Betterware zajmuje się coraz więcej osób. Stale też rośnie grono klientów szukających wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego.

  BetterStyle aktualne gazetki promocyjne

  BetterStyle - z miłości do słodkościBetterStyle
  -

  Gazetka BetterStyle

  W gazetce promocyjnej sieci BetterStyle Katalog produktów Betterstyle obowiązującej 2023-01-01 - 2023-01-31 okazja na tanie zakupy: Miarka w cenie 13,90 zł taniej o 23%, Krajalnica do jajek w cenie 13,90 zł taniej o 23%, Płyn do mycia paneli podłogowych w cenie 11,90 zł taniej o 26%, Herbata w cenie 22,90 zł taniej o 15%, Pojemnik w cenie 19,90 zł taniej o 21%, Pasta do zębów w cenie 19,90 zł taniej o 24%, Miska w cenie 22,90 zł taniej o 31%, Deska do krojenia w cenie 19,90 zł taniej o 38%, Ociekacz na naczynia w cenie 72,90 zł taniej o 22% i inne.

  Reklama
  ding ad-box placeholder

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  ding ad-box placeholder