Reklama
BetterStyle

BetterStyle gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  BetterStyle o sieci

  Od początku swojego istnienia firma Betterware zajmowała się sprzedażą bezpośrednią. Historia firmy zaczęła się w 1928 roku we wschodnim Londynie. Firma została założona przez Alberta E. Clarka i Edwarda E. Willisa. W ofercie firmy znajdują się artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki oraz produkty wspierające kondycję zdrowotną. Firma rozwija się bardzo dynamicznie praktycznie od początku swojego istnienia. Już w pierwszych latach 30. uruchomiona została fabryka w Romford. Wtedy też została rozszerzona lista oferowanych produktów. Kolejny dynamiczny wzrost przyniosły lata 60. Bardzo prężnie rozwijały się zagraniczne oddziały firmy na terenie Niemiec, Australii, Hiszpanii i Francji. Nowe pomysły i rozwiązania pojawiały się w ofercie regularnie. Każdego roku w ofercie pojawia się około 400 nowych artykułów. Od 2007 roku produkty firmy dostępne są także w Polsce. Sprzedażą bezpośrednią dla firmy Betterware zajmuje się coraz więcej osób. Stale też rośnie grono klientów szukających wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego.

  BetterStyle - witaj wiosno!BetterStyle
  -

  Gazetka BetterStyle

  W obecnej ofercie handlowej BetterStyle BetterStyle - witaj wiosno! w czasie 2024-04-02 - 2024-04-30 zainteresują Cię takie promocje: Pasta czyszcząca Eco Green w cenie 15,9 zł taniej o 21%, Woda deminarelizowana do żelazek w cenie 11,9 zł taniej o 26%, Spray do czyszczenia w cenie 19,9 zł taniej o 27%, Płyn do czyszczenia pralki w cenie 7,9 zł taniej o 54%, Wybielacz Oxy w cenie 18,9 zł, Tabletki do pralki BetterStyle w cenie 18,9 zł, Spray do czyszczenia w cenie 24,9 zł, Odplamiacz do tkanin w cenie 24,9 zł, Perfumy do tkanin w cenie 39,9 zł i inne

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów BetterStyle?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów BetterStyle można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy BetterStyle publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, BetterStyle publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci BetterStyle?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci BetterStyle jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci BetterStyle?

   W gazetkach sieci BetterStyle zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "BetterStyle - witaj wiosno!" obowiązującej od 2024-04-02 do 2024-04-30 do są promocje na: Płyn do czyszczenia pralki, Spray do czyszczenia, Pasta czyszcząca Eco Green, Spray do czyszczenia, Wybielacz Oxy, Odplamiacz do tkanin
  Reklama