Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Wycieraczki samochodowe - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "wycieraczki samochodowe" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Wycieraczki samochodowe
Wycieraczki samochodowe to specjalne gumowe myjki umocowane zarówno na przedniej, jak i na tylnej szybie samochodu, służące do wycierania substancji płynnych takich jak deszcz czy śnieg, w celu umożliwienia przejrzystego obserwowania trasy podczas jazdy. Mają również zastosowanie w czyszczeniu szyb po zastosowaniu spryskiwaczy, aby usunąć zbędne zabrudzenia przeszkadzające w patrzeniu na drogę i ograniczającym widoczność kierowcy. Wycieraczki samochodowe dzielimy na klasyczne oraz płaskie. Klasyczne wycieraczki samochodowe, jak wskazuje sama nazwa, są to wycieraczki, których konstrukcja opiera się na sprawdzonym i tradycyjnym wzorze: część gumowa osadzona jest w metalowym szkielecie, stanowiącym równocześnie system dociskowy. Płaskie wycieraczki samochodowe zwane są również bezprzegubowymi lub „bananami”. Są wykonane ze sprężystego materiału i nie wymagane jest stosowania docisku jak w przypadku piór klasycznych. Opinie dotyczące obu rodzajów są oczywiście podzielone i zależą od indywidualnych potrzeb użytkowników. Dla użytkowników klasycznych wycieraczek, którzy chcą zmniejszyć opór powietrza i tym samym prawdopodobieństwo odklejania się wycieraczek od szyby, poleca się zastosowanie pióra ze spojlerem, który poprawi jego aerodynamikę.

Wycieraczki samochodowe - gazetki promocyjne

Brak wyników

Wycieraczki samochodowe - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.