• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Tłusty Czwartek

Dodaj frazę "Tłusty Czwartek" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek zawsze rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Jego data co roku jest inna, ponieważ zależy od ruchomego terminu Wielkanocy. To wyjątkowe święto dla osób, które są miłośnikami różnych słodkości. Przyjęło się, że w Tłusty Czwartek można zjeść znacznie więcej niż zwykle i nie zwraca się uwagi na ilość kalorii. Podczas tego wyjątkowego dnia większość z nas je popularne pączki z lukrem i nadzieniami oraz faworki z cukrem pudrem - w niektórych regionach Polski nazywa się je chrustem lub chruścikami. Niektórzy z tej okazji kupują również inne wypieki cukiernicze lub przygotowują słodkie desery. Sprawdź promocje na pączki w gazetkach promocyjnych.

Tłusty Czwartek - gazetki promocyjne

Nowa oferta Społem Andrychów!PSS Andrychów
9 - 28 lut 2021
Gazetka PSS Andrychów
Nowa oferta promocyjna w Społem Kielce!Społem Kielce
4 - 28 lut 2021
Gazetka Społem Kielce
Tłusty czwartek z CezaremDelikatesy CEZAR
1 - 28 lut 2021
Gazetka Delikatesy CEZAR

Tłusty Czwartek - artykuły

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge