Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Soplica truskawkowa Likier 500 ml - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Soplica truskawkowa Likier 500 ml" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Z dojrzewających w letnim słońcu truskawek, wyjątkowo soczysta i przyjemnie słodka Kunszt tradycji od pokoleń Najwyższą jakość i wyjątkowy charakter zawdzięcza naturalnym truskawkom i spokojnemu leżakowaniu B. Kasprowicz

Soplica truskawkowa Likier 500 ml - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Dolna granica wieku

  • Ustawowa - rok/lata/lat

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 2. Ogólne dane dotyczące alkoholu

  • Alkohol wg objętości - 28
 3. Pozostałe informacje

  28% vol.

  Opis produktu

  Z dojrzewających w letnim słońcu truskawek, wyjątkowo soczysta i przyjemnie słodka Kunszt tradycji od pokoleń Najwyższą jakość i wyjątkowy charakter zawdzięcza naturalnym truskawkom i spokojnemu leżakowaniu B. Kasprowicz

  Kontakt

  CEDC International sp. z o.o.

 4. Marka standaryzowana

  • Marka - Soplica

  Marka

  Soplica

Soplica truskawkowa Likier 500 ml - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.