Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Palnik gazowy - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "palnik gazowy" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach

Palniki gazowe mają szerokie zastosowanie. Pierwszym wariantem jest palnik gazowy wykorzystywany w kuchni do flambirowania. Idealnie nadaje się do wykonywania słynnego deseru "creme brulee" lub "crema catalana".  Są to najczęściej palniki butanowe z możliwością regulowania płomienia. Co więcej, posiadają otwory do nabijania gazu, takie jak w zapalniczkach. Jest to istotne, gdyż dzięki temu mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Ważnymi funkcjami, na jakie warto zwrócić uwagę podczas zakupu są możliwość włączenia blokady zapłonu oraz ustawienia ognia ciągłego. Poza kucharzami, palniki gazowe wykorzystują jubilerzy. Te urzywane przez nich są z reguły mniejsze. Służą do topienia srebra, złota, aluminium, miedzi, czy cyny. Jeszcze innym rodzajem palników gazowych operuje się podczas procesu lutowania. Przy wyborze odpowiedniego dla własnych potrzeb, należy zwrócić uwagę na temperaturę płomienia i końcówki. Wszystkie wymienione rodzaje palników gazowych można kupić w sklepach takich jak Castorama, OBI, Leroy Merlin czy Jula. Ich ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena uzależniona jest od wielkości urządzenia i posiadanych funkcji. By kupić ten produkt taniej, wystarczy zapoznać się z ofertami promocyjnymi wymienionych sieci sklepów i porównać ceny.

Palnik gazowy - gazetki promocyjne

E.Leclerc - podróże małe i duże!E.Leclerc
-

Gazetka E.Leclerc

Chemia w At na maj At
-

Gazetka At

Majówka w Kakto! Kakto.pl
-

Gazetka Kakto.pl

Palnik gazowy - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.