Reklama
Tagi

Nurofen Mięśnie i stawy Forte Tabletki powlekane 24 sztuki - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Nurofen Mięśnie i stawy Forte Tabletki powlekane 24 sztuki" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Ibuprofenum, 400 mg 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400 mg w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg. OTC - Lek wydawany bez recepty. Działanie: Przeciwbólowe i przeciwzapalne Wskazania Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: - nerwobóle, - bóle mięśni i stawów, - bóle okolicy krzyżowej.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "Nurofen Mięśnie i stawy Forte Tabletki powlekane 24 sztuki". Sprawdź podobne oferty:

Nurofen Mięśnie i stawy Forte Tabletki powlekane 24 sztuki - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

  1. Składniki

    • Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
    • Zawiera m.in. sacharozę i sód
    • 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400 mg w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg
  2. Dolna granica wieku

    • Zalecana - rok/lata/lat

    Przechowywanie

    Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

    Przygotowanie i stosowanie

    Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny. Tabletki należy popić wodą. Nie przekraczać dawki 3 tabletek na dobę. Nie podawać dzieciom poniżej 12 lat. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

    Rodzaj przechowywania

    • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
  3. Opis produktu

    Ibuprofenum, 400 mg 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400 mg w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg. OTC - Lek wydawany bez recepty. Działanie: Przeciwbólowe i przeciwzapalne Wskazania Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: - nerwobóle, - bóle mięśni i stawów, - bóle okolicy krzyżowej.

    Kontakt

    Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

  4. Marka standaryzowana

    • Marka - Nurofen

    Cechy

    działa do 8 godzin

    Marka

    Nurofen

  5. Informacje farmaceutyczne

    • Lek na receptę - Nie
    • Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu - 14316

Nurofen Mięśnie i stawy Forte Tabletki powlekane 24 sztuki - artykuły

Brak wyników
Reklama