• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego
Tagi

Nike

Dodaj frazę "nike" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Nike
Nike jest jednym z największych producentów sportowego obuwia i odzieży na świcie. Istnieje  dokładnie od 25 stycznia w 1964 .Znakiem rozpoznawczym jest swoosh (w Polsce przez wizualne podobieństwo często nazywanym „łyżwą"). Firma doceniana jest przez sportowców oraz jest partnerem wielu wydarzeń sportowych. Nike współpracowało m.in. z Cristiano Ronaldo czy Didier Drogba.  Korporacja często współpracuje również z osobami z branży artystycznej. Angażuje w promocje swojej marki gwiazdy hip hopu, aktorów, muzyków, piosenkarzy oraz znane osoby z branży filmowej i muzycznej. Nike posiada w swojej ofercie szeroki wybór obuwia zarówno do uprawiania sportów jak i do codziennego użytku.

Nike - gazetki promocyjne

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Super oferta w 50 STYLE 50 style
15 - 29 maj 2020
Gazetka 50 style
Strefa wyprzedaży w DeichmannDeichmann
22 maj - 5 cze 2020
Gazetka Deichmann
Super oferta w 50 STYLE 50 style
15 - 29 maj 2020
Gazetka 50 style
Super oferta w 50 STYLE 50 style
15 - 29 maj 2020
Gazetka 50 style
Dzień Mamy w Tesco Tesco Centra Handlowe
21 - 27 maj 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Promocje w sklepach HebeHebe
21 maj - 3 cze 2020
Gazetka Hebe
Drogeria pełna inspiracji - NaturaDrogerie Natura
21 maj - 3 cze 2020
Gazetka Drogerie Natura
Twoja playlista z EMPiK!EMPiK
20 maj - 2 cze 2020
Gazetka EMPiK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge