• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Mop obrotowy

Dodaj frazę "mop obrotowy" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Mop obrotowy, czyli narzędzie pomagające w utrzymaniu czystości większych powierzchni podłogowych, to pomocnik niemalże każdej pani domu. Mop ten dysponuje obrotową głowicą, która pozwala łatwo dotrzeć do rozmaitych zakamarków, a także skuteczniej zbiera z nich zanieczyszczenia. W połączeniu z odpowiednim wiadrem i dopasowanym wyciskaczem stanowi kompletny zestaw do sprzątania. Dobrych mopów należy poszukiwać w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego lub marketach takich jak Tesco czy Makro. Korzystne oferty prezentują aktualne gazetki promocyjne.

Mop obrotowy - gazetki promocyjne

Nowe ceny w Carrefour!Carrefour
2 - 13 mar 2021
Gazetka Carrefour
Produkty chemiczne w ATAt
1 - 31 mar 2021
Gazetka At
Produkty chemiczne w ATAt
1 - 31 mar 2021
Gazetka At
E.Leclerc Jarosław - Ogród E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
E.Leclerc Ogród 2 - oferta dla wybranych sklepów  E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
12 urodziny E.Leclerc GdańskE.Leclerc
1 - 6 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
E.Leclerc Ogród 1 - oferta dla wybranych sklepów E.Leclerc
2 - 13 mar 2021
Gazetka E.Leclerc
Gazetka promocyjna Ipson!Ipson
8 lut - 7 mar 2021
Gazetka Ipson
Niskie ceny na Wielkanoc w Kakto Kakto.pl
1 - 31 mar 2021
Gazetka Kakto.pl
Ceny niskie jak dawniej w Carrefour Market!Carrefour Market
2 - 13 mar 2021
Gazetka Carrefour Market
Nowe ceny w Carrefour!Carrefour
2 - 13 mar 2021
Gazetka Carrefour
Brak artykułów na temat "mop obrotowy". Zobacz inne artykuły:

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge