Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Mleko nan - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "mleko nan" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach

Mleko matki jest dla nowonarodzonego dziecka najbezpieczniejszym i najbardziej wartościowym pokarmem. Jednak z różnych przyczyn matka nie zawsze może karmić swoje dziecko w sposób naturalny. Wtedy niezbędną pomocą okazuje się mleko modyfikowane, które nie tylko zaspokaja głód maluszka, ale również dostarcza mu niezbędnych składników odżywczych, wspomagających jego rozwój. Mleko NAN zawiera witaminy i składniki mineralne, niezbędne dla prawidłowego procesu dorastania. Jego formuła jest w dużym stopniu zbliżona do składu mleka matki. Przeznaczone jest dla dzieci w różnym wieku – odpowiednie oznaczenia na opakowaniach pozwolą dopasować odpowiedni produkt do wieku i potrzeb niemowlęcia. Niektóre produkty dedykowane są dzieciom cierpiącym na alergie lub inne problemy z odżywianiem, takie jak ulewanie czy kolki. Historia Mleka NAN sięga XIX wieku, kiedy to Henri Nestle rozpoczął badania nad laboratoryjnym opracowaniem pokarmu, który mógłby zastąpić mleko matki. Po kilkunastu latach pracy udało mu się uzyskać mleko, które jest łatwo przyswajalne przez niemowlęta. W ciągu 7 lat produkt stworzony przez Henriego Nestle zyskał ogromną popularność w kilkunastu krajach w Europie. Tajemnicą sukcesu stało się zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa, wysoka jakość oraz przyjemny smak. Dziś Mleko NAN jest jednym z najpopularniejszych produktów zastępczych dla mleka matki na całym świecie.

Mleko nan - gazetki promocyjne

Brak wyników

Mleko nan - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder