• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Koronawirus

Dodaj frazę "koronawirus" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Koronawirus
Koronawirus SARS-CoV-2 jest nowym typem koronawirusa, który został odkryty na koniec 2019 roku (pierwsze przypadki w Chinach potwierdzono pod koniec grudnia 2019), wywołuje on chorobę o nazwie COVID-19. Koronawirus SARS CoV-2 odkryto w mieście Wuhań w prowincji Hubei w Chinach. Nowy typ koronawirusu, który jest odpowiedzialny za chorobę COVID-19, to wirus RNA, średnica pojędynczej cząstki wynosi od 60 do 140 nanometrów. Czym jest COVID-19? To jest choroba wywoływana nowym typem koronawiruda SARS-CoV-2. Nazwa COVID-19 składa się z "CO" - oznacza korona, "VI" - oznacza wirus, a "D" oznacza disease, czyli w tłumaczeniu z angielskiego "choroba", 19 - czyli rok w którym choroba się pojawiła. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, a więc przez kaszel, kichanie i rozmowę. Wirus może również przenosić się na naszych ręcach, dlatego tak ważne jest częste i dokładne mycie rąk.

Koronawirus - gazetki promocyjne

Magia bliskości w ArkadiiWestfield Arkadia
1 gru 2020 - 28 lut 2021
Gazetka Westfield Arkadia

Koronawirus - artykuły

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge