• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Jack Daniel's

Dodaj frazę "Jack Daniel's" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Jack Daniel's
Whisky Jack Daniels jest produkowana w amerykańskim stanie Tennessee. Alkohol pod tym znakiem towarowym jest produkowany przez firmę Brown-Forman. Historia whisky Tennessee sięga 1866 roku, kiedy to 20-letni Jack Daniel nabył działkę w pobliżu Lynchburga, na której znajdowało się źródło wody źródlanej filtrowanej przez wapień. Tutaj założył małe przedsiębiorstwo zajmujące się destylacją alkoholu zbożowego. Aby obniżyć koszt produktu, zdecydowano się na wykorzystanie jako surowca kukurydzy. Do 1895 roku whisky butelkowano w małych beczkach i dzbanach na sprzedaż. Dopiero później siostrzeniec Jacka Danielsa zasugerował używanie szklanych butelek. Głównym surowcem do produkcji whisky Jack Daniel's jest kukurydza (około 80%). Także inne zboża są również używane do tworzenia wyjątkowych mieszanek - jęczmienia i żyta. A szczególną dumą firmy jest woda, która trafia do produkcji alkoholu. Pochodzi ze źródła Cave Springs. Uważa się, że to woda nadaje gotowemu napojowi wyjątkową miękkość i rozpoznawalny smak. Faktem jest, że zawiera niewielką ilość zanieczyszczeń i soli mineralnych.

Jack Daniel's - gazetki promocyjne

Przemyślane zakupy - Selgros cash & carrySelgros Cash&Carry
25 lut - 10 mar 2021
Gazetka Selgros Cash&Carry
Selgros - nowe promocjeSelgros Cash&Carry
25 lut - 10 mar 2021
Gazetka Selgros Cash&Carry
Eurocash & Carry - Najbliżej Twojego handlu
Treści dla osób pełnoletnich
Eurocash Cash&Carry
22 lut - 7 mar 2021
Gazetka Eurocash Cash&Carry
Eurocash & Carry - Najbliżej Twojego handlu
Treści dla osób pełnoletnich
Eurocash Cash&Carry
22 lut - 7 mar 2021
Gazetka Eurocash Cash&Carry
Brak artykułów na temat "Jack Daniel's". Zobacz inne artykuły:

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge