• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Gęś

Dodaj frazę "gęś" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Gęś uważana jest zarówno za najbardziej kaloryczny, jak i posiadający najkorzystniejszy skład tłuszczów rodzaj mięsa z drobiu. Ma właściwości zdrowotne ‒ zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi oraz wspomagają pracę mózgu. Dla wielu pieczona gęś z jabłkami czy też śliwkami okazuje się rarytasem, a jej przygotowywanie to często kultywowanie tradycji w dniu św. Marcina. Warto szukać okazji cenowych na gęsinę w gazetkach promocyjnych, zwłaszcza przed 11 listopada. Na co dzień zakupimy ją w marketach, między innymi w Biedronce, Tesco oraz Kaufland.

Gęś - gazetki promocyjne

Szalone tygodnie w Auchan!Auchan Hipermarket
17 - 24 wrze 2020
Gazetka Auchan Hipermarket
Cenowe hity w SelgrosSelgros Cash&Carry
10 - 23 wrze 2020
Gazetka Selgros Cash&Carry
Loteria w E.Leclerc Elbląg E.Leclerc
15 - 26 wrze 2020
Gazetka E.Leclerc
Loteria w E.Leclerc! E.Leclerc
15 - 26 wrze 2020
Gazetka E.Leclerc

Gęś - artykuły

Brak artykułów!

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge