• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Dzień Nauczyciela

Dodaj frazę "Dzień Nauczyciela" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Dzień Nauczyciela
Światowy Dzień Nauczyciela jest obchodzony 5 października. Patronat nad tym świętem ma UNESCO. Proklamowano je w 1994 roku, jako symbol dla podpisanego dokumentu o tym jaki status powinien mieć nauczyciel. Jest to związane z polską oświatą i szkołami. W Polsce to oczywiście radosny dzień, organizowane są różne występy i przedstawienia dla nauczycieli. Pojawiają się upominki, kwiaty. Dzień ten kojarzony jest z optymizmem i entuzjazmem. Każda szkoła ma oczywiście swój pomysł na organizację tego dnia więc oczywiście warto szukać takich rozwiązań, dzięki którym ten dzień będzie można dobrze spędzić. Dzień nauczyciela w Polsce obchodzimy 14 października. Jest to oczywiście szansa na to, by lepiej się zintegrować, nawiązać relacje między nauczycielami a dziećmi. To miłe chwile zarówno dla dzieci jak i dla wszystkich pracowników szkoły.

Dzień Nauczyciela - gazetki promocyjne

Dzień Nauczyciela - artykuły

Brak artykułów!

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge