• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Bez glutenu

Dodaj frazę "bez glutenu" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Promocje Bez glutenu

Gluten to białko, które występuje w niektórych zbożach i może powodować alergię. Produktami, które naturalnie nie mają glutenu będą ryż, kukurydza, ziemniaki, soja, proso, gryka, tapioka, amarantus. maniok, soczewica, fasola, sorgo, orzechy, a także mięso, owoce i warzywa. Bezglutenowe są produkty, które są przetwarzane zgodnie z ustaleniami FAO i WHO. Zawartość glutenu powinna być nie większa niż 20 mg na kilogram. Brak glutenu oznacza się znakiem przekreślonego kłosa. Ze względu na właściwości gluten jest wykorzystywany w technologi spożywczej i można go spotkać w żywności przetworzonej a także w produktach, które może się wydawać, że nie mają nic wspólnego z glutenem na pierwszy rzut oka. 

Bez glutenu - gazetki promocyjne

Dzień kobiet w Aldi!Aldi
1 - 6 mar 2021
Gazetka Aldi
Kolorowy dzień kobiet w Aldi!Aldi
1 - 8 mar 2021
Gazetka Aldi
Strokrotka Supermarket oferta promocyjnaStokrotka Supermarket
4 - 10 mar 2021
Gazetka Stokrotka Supermarket
Okazje tygodnia w Twój Market! Twój Market
3 - 14 mar 2021
Gazetka Twój Market
O mamo, ale dobre - ŻabkaŻabka
3 - 16 mar 2021
Gazetka Żabka
Przepisy na Święta od OrganicOrganic
1 mar - 3 kwi 2021
Gazetka Organic
Przepisy na Święta od OrganicOrganic
1 mar - 3 kwi 2021
Gazetka Organic
Brak artykułów na temat "bez glutenu". Zobacz inne artykuły:

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge