• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Niedziele handlowe

Niedziele i dni świąteczne z zakazem handlu

Październik 2020
p
w
ś
c
p
s
n
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Niedziele handlowe w październiku 2020

Jeszcze nie tak dawno handlowe były wszystkie niedziele, a co za tym idzie, zawsze można było udać się do sklepu, aby uzupełnić zapasy, których nam zabrakło. Od 2018 roku obowiązuje jednak ustawa, w myśl której w siódmym dniu tygodnia obowiązuje w całym kraju zakaz handlu. W 2019 roku sklepy czekały na nas ze swoją ofertą w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, jednak w roku 2020 zakaz handlu będzie jeszcze szerszy. W praktyce oznacza to, że w ciągu roku handel będzie się odbywał jedynie przez siedem niedziel.

Jeśli niedziela niehandlowa zastanie nas nieprzygotowanych, zawsze istnieje możliwość skorzystania ze zwolnionych z zakazu niewielkich sklepów osiedlowych. W takich placówkach jednak również nie może pracować każdy. W niedziele obsługiwać może nas jedynie właściciel sklepu i jego rodzina oraz ci pracownicy, którzy znaleźli zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną. W niedziele niehandlowe mogą być też otwarte sklepy franczyzowe – zarówno Delikatesy Centrum, jak i Żabka. Tu jednak nie ma przymusu, wszystko zależy więc od tego, czy franczyzobiorca uzna, że jest to konieczne. W niedziele i święta można też bez przeszkód odwiedzać stacje benzynowe, które już od dłuższego czasu poszerzają przygotowaną przez siebie ofertę spożywczą.

Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Temat azjatyckich biedronek znów powraca. Coraz więcej osób skarży się na ich obecność w domach.
Jesteś miłośnikiem Ikea i urządzasz mieszkanie? Teraz warto postawić na sypialnie. Sprawdź, gdzie obowiązują zniżki!
Kolejne zmiany są już pewne. Właśnie dzisiaj zostały ogłoszone nowe obostrzenia. Robi się coraz gorzej.

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge