Reklama
Gazetki

Napisz do nas

  • Chcę zgłosić błąd w działaniu
  • Chcę podzielić się opinią / zasugerować zmiany
  • Mojego sklepu nie ma na mapach / w serwisie
  • Inny temat

Administrator Danych: Grupa Interia.pl Sp. z o.o.sp. k - więcej
Cel przetwarzania danych: Świadczenie usługi elektronicznej - więcej
Podstawa prawna: Wykonanie umowy - więcej - więcej
Odbiorcy danych: Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom, poza przypadkami wskazanymi w przepisach prawa - więcej
Twoje prawa: Prawo dostępu, poprawiania lub żadania usunięcia danych, a także inne prawa których opis znajduje się tutaj
Informacje dodatkowe: Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w zakładce Prywatność
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.