Zyskaj rabat na Pyszne.pl, robiąc zakupy w Lidlu!

Lidl nawiązał współpracę z nowymi partnerami. Dzięki temu klienci będą mieli dostęp do różnych nowych promocji! W tym do akcji specjalnej przygotowanej we współpracy z firmą PepsiCo. Jaki rabat czeka teraz dla stałych klientów? 

kupon rabatowy
Promocja Lidl Fot. Adobe Stock
Reklama

W czasach, gdy ceny żywności rosną w zastraszającym tempie, wiele osób szuka sposobów na oszczędzanie pieniędzy. Na szczęście sieć sklepów Lidl oferuje wiele promocji. To dzięki nim możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy na zakupach spożywczych. Od bezpłatnych śród dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, poprzez specjalne promocje na mięso, owoce i warzywa. Lidl regularnie proponuje różne oferty, które pozwalają na oszczędzanie i zdobycie dodatkowych korzyści. Niedawno niemiecki dyskont nawiązał współpracę z firmą PepsiCo. To kolejna szansa dla klientów, by zgarnąć atrakcyjny rabat! Co będzie on obejmował? 

Akcje promocyjne w Lidlu

W okresach wysokiej inflacji klienci sklepów szukają produktów w przystępnych cenach oraz korzystnych promocji. Lidl Polska w ostatnim roku przeprowadził wiele akcji promocyjnych. Klienci mogli skorzystać z dużych obniżek cen mięsa i owoców. Warto pamiętać też o bezpłatnej środzie dla użytkowników aplikacji Lidl Plus. W styczniu tego roku sieć wprowadziła również nową promocję w ramach swojego programu oszczędnościowego. Mowa oczywiście o kuponach z rabatami w aplikacji Lidl Plus, zwane Zdrapkami Plus. Popularna niemiecka sieć stale poszukuje nowych promocji dla swoich wiernych klientów. Tym razem zakupowicze będą mieli okazje za zakupy zdobyć rabat, na coś spoza sklepu. 

Nowa współpraca, nowe rabaty! 

Lidl od lat oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Teraz wprowadza nową propozycję dla klientów we współpracy z firmą PepsiCo. Wystarczy kupić dwa produkty w popularnym dyskoncie, by zgarnąć rabat na jedzenie! O jakich produktach mowa? 

Lidl promocje
Zgarnij kod rabatowy na pyszne jedzenie! Fot. Materiały prasowe

Jeśli wybierasz się na zakupy do Lidla, warto sięgnąć po dwa produkty. Mowa o dowolnym produkcie Lay's i napoju marki Pepsi. Pod tą firmą kryją się takie napoje jak: Pepsi, Pepsi Max, 7Up, Mirinda, Mountain Dew. By zgarnąć rabat, wystarczy zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie. Klienci mają szansę otrzymać jeden z 100 000 kodów zniżkowych o wartości 15 zł. Kod rabatowy można zrealizować na zamówienia w serwisie Pyszne.pl. Jest to świetna okazja dla miłośników dobrego jedzenia! Więcej informacji o akcji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej dyskontu.  

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama