• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Zostań w domu! Zagraj w najlepsze gry planszowe!

Najlepsze gry planszowe to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w domu. Sprawdź nasze propozycje!

Zostałeś w domu? Można spędzić ten czas ciekawie! Jedną z propozycji mogą być gry planszowe. Jeżeli możesz być w domu z rodziną, warto zorganizować wspólnie czas. Rozrywka to nic złego. Gry planszowe pozwalają się zintegrować, a nawet lepiej poznać!

Szczęśliwa siódemka gier!

 • Eurobusiness

To jedna z najpopularniejszych gier. Mogą zagrać w nią minimum 2 osoby. To gra ekonomiczna. Możesz inwestować, kupować i sprzedawać nieruchomości. Osoba, która zdobędzie największy zysk, wygrywa! W tej grze możesz zostać milionerem. Być może udowodnisz, że masz głowę do interesów? Eurobiznes do doskonała propozycja na długie nudne wieczory. Gra może toczyć się bardzo długo, a im więcej osób gra tym jest ciekawiej i trudniej!

 • Scrabble

To gra słowna i logiczna. Jeżeli lubisz zabawę ze słowami to coś dla Ciebie. Gra przypomina krzyżówkę. Polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na specjalnej planszy. Litery dostępne są na klockach. Zawsze mamy ograniczoną liczbę liter. Każde słowo jest punktowane. Wygrywa ten, kto za ułożone słowa zdobędzie najwięcej punktów. Mogą grać maksymalnie 4 osoby!

scrable

 • 5 sekund

To doskonała gra towarzyska. Świetnie sprawdza się na imprezach domowych i nie tylko! By zagrać, wystarczą 2 osoby. W sklepach możemy znaleźć wiele wariantów tej gry, przeznaczone dla różnych grup wiekowych. W grze znajdziemy planszę, czasomierz oraz ponad 300 kart z pytaniami. Gra polega na tym by jednocześnie wymyślić odpowiedzi na pytania i kontroluj czas. Masz bardzo mało czasu! Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, przesuwasz się o krok w stronę mety. Tutaj liczy się adrenalina i refleks.

 • Taboo

To kolejna bardzo popularna gra towarzyska. Tutaj przyda się większa grupa ludzi. Musicie podzielić się na drużyny. Gra polega na tym, by odgadywać konkretne hasła bez używania słów powiązanych z tym hasłem. Tutaj liczy się wyobraźnia i spryt i wiedza. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt. Tabu to gra rozweselająca i mocno integrująca grupę.

 • Kolejka

To gra, która przenosi nas w czasy PRL i czasowe problemy z dostawami towarów. Celem jest zrobienie zakupów! Musimy zajmować miejsce w kolejce, kupić potrzebne produkty, czekać na dostawy, być odpornym na przepychanki kolejkowe oraz być czujnym na otwarcia sklepów. Gracze muszą wysłać swoją, złożona z pięciu pionków, rodzinę do sklepów na planszy i kupić wszystkie towary z wylosowanej listy zakupów. Jak to zrobić, gdy pułki są puste! Gra ciekawa i ucząca!

 • Chińczyk - Człowieku nie irytuj się

Gra przeznaczona najczęściej do 4 osób. Gra, która wymaga dużej cierpliwości i sprawdza naszą skłonność do irytacji. Potrzebna jest plansza, 16 pionków (cztery po 4 sztuki w czterech różnych kolorach) oraz kostka do gry. Wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści swoje pionki w odpowiednich polach. Droga wcale nie jest prosta, gdy spotykasz swoich przeciwników…

gra planszowa chińczyk

 • Jenga


Jeżeli lubisz gry zręcznościowe, jest to coś dla Ciebie! Jenga polega na tym, by zbudować wieżę. Należy na przemian wyjmować klocki z konstrukcji i układać na jej szczycie. Przegrywa ten, kto zburzy wieżę. Wieża ciągle się chwieje, bo klocki nie są stabilne. Aby zagrać, wystarczą dwie osoby!

Jak się okazuje, w wielu przypadkach wystarczą dwie osoby, by dobrze się bawić. Dużych grup lepiej unikać! Kiedy ostatni raz grałeś w gry planszowe? Znajdź coś dla siebie już dziś!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Smyk
 • Gra planszowa
 • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od poniedziałku w LidluLidl
10 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge