Znana duńska marka modowa w Katowicach!

Do galerii Libero w Katowicach będzie można się wybrać na ekscytujące zakupy modowe. Już niedługo ofertę modnych strojów poszerzy duńska marka ONLY. O szczegółach piszemy w artykule!

Oferta modowa z ONLY w galerii Libero, w Katowicach
W popularnej Galerii Libero zostanie otwarty niedługo sklep stacjonarny duńskiej marki ONLY. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Modnie i stylowo z ONLY 

ONLY jest duńską marką, która specjalizuje się w stylizacjach dla kobiet. ONLY jest obecna na rynku od 1995 r. Projektanci ONLY skupiają się głównie na tworzeniu kobiecych kreacji, dzięki którym kobiety czują się modnie, niezależnie od sytuacji.

Wszystkie produkty projektowane są w trosce o najdrobniejsze szczegóły i dopracowywane tak, aby sprostać wymaganiom ambitnych i spontanicznych kobiet. Swój asortyment ONLY będzie mogła prezentować na blisko 300 mkw. powierzchni, jaka zostanie udostępniona jej w Galerii Libero.

Libero Katowice wyróżnia się na tle galerii handlowych zarówno ofertą, jak i rozbudowanym programem marketingowym wspierającym relacje z klientami. Ambitnie podchodzimy do naszych projektów, dlatego tym bardziej cieszymy się na współpracę z Libero Katowice, które (…) stawia na jakość usług i produktów. Jestem przekonana, że odwiedzający docenią nasze produkty tak jak setki kobiet na całym świecie – mówi Agnieszka Kuprjanowicz, reprezentująca markę ONLY.

Galeria Libero liderem na Śląsku

Galeria Libero Katowice oferuje pod swoim dachem miejsce dla ponad 150 sklepów, punktów usługowych oraz wielu placówek gastronomicznych. W 2022 r. centrum poszerzyło swoją ofertę, między innymi, o takie znane sklepy jak: interaktywny salon ModivoHalf Price, Sofi Flora, Kodano Optyk, Dealz, czy Crazy Bubble.

W Galerii Libero, w ubiegłym roku zadebiutowały także restauracje Zdrowa Krowa i Olimp. Uruchomiona została także, w nowej aranżacji klinika medycyny estetycznej Say WoW

Libero Katowice odpowiada na potrzeby klientów. Rozszerzamy ofertę o markę, która na całym świecie przyciąga do siebie setki kobiet. Jestem przekonany, że również w Katowicach znajdzie swoje wierne fanki, które wśród wielu różnorodnych produktów odkryją przepis na swój styl. Ogromnym atutem ONLY jest atrakcyjny stosunek jakości do ceny, co tym bardziej jest kluczowe w obliczu rosnącej inflacji i wzrostu kosztów codziennego życia – podkreśla Tomasz Domoń, dyrektor regionalny odpowiedzialny za komercjalizację Libero Katowice. 

Cechy wyróżniające Galerię Libero

Elementami wyróżniającymi Galerię Libero na śląskim rynku są m.in. znane, lubiane i międzynarodowe brandy oraz unikatowa oferta rozrywkowo-gastronomiczna. Stałe poszerzanie oraz modyfikowanie oferty galerii jest, jak wskazują jej szefowie, odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki temu katowicka galeria dobrze wpisuje się w oczekiwania gości, będąc docenianym i chętnie odwiedzanym miejscem spotkań i zakupów w regionie.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama