Zdalne nauczanie powraca? Sprawdź, co ułatwi naukę w domu!

Koronawirus wpłynąć może na duże zmiany w sposobie nauczania. Już na początku roku plany uczniów i nauczycieli pokrzyżowały się. Nauka zdalna stała się przymusowa. Jak będzie tym razem?

Reklama

Zdane nauczanie na nowo

Z powodu koronawirusa coraz więcej szkół jest zamykanych, a uczniowie zamknięci na kwarantannach. Trwają debaty nad tym, czy zdalne nauczanie ma powrócić na dobre. Jest to jedno z rozwiązań, które skutecznie może zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Jeszcze dziś mają zapaść ostateczne decyzje w tej kwestii. Sytuacja w kraju nie wygląda dobrze, Polska objęta jest żółtą strefą, a niektóre regiony mają otrzymać dodatkowy zestaw obostrzeń. Sytuacja z nauczaniem zdalnym prawdopodobnie będzie wyglądać tak, że część uczniów zostanie w domach, a część będzie uczęszczała do szkół. Dokładne informacje znane będą dziś po konferencji prasowej.

Jak się przygotować na nauczanie zdalne?

Nauka w domu może być dla uczniów nie lada wyzwaniem. To już drugi raz, kiedy ta metoda będzie praktykowana w naszym kraju. Mogłoby się wydawać, że wszyscy mają już doświadczenie, jednak czy na pewno wiemy, co jest niezbędne do nauki w domu.

W praktyce często wygląda to tak, że w jednym mieszkaniu, czy domu zostają zamknięci rodzice na pracy zdalnej i uczniowie na lekcjach. Każdy potrzebuje stanowiska oraz ciszy i spokoju, czy da się to pogodzić? W Wielu przypadkach może być ciężko, ale nie jest to niemożliwe. Jeżeli planujesz jakieś dodatkowe zakupy związane z powrotem nauczania zdalnego warto przyjrzeć się promocją na niezbędne artykuły.

Promocje na top produkty

 • wygodne biurko: miejsce do nauki to podstawa, wygodne biurko może nie tylko zachęcić do działania, ale też lepiej zorganizować pracę. Na biurku możemy mieć specjalne miejsca na książki i notatki z odpowiednich przedmiotów. Naukowe pomoce nie będą mieszały się z rzeczami przeznaczonymi to zabawy i odwrotnie. Jeśli planujesz kupić biurko, warto zajrzeć do sieci Agata. Tutaj możesz liczyć na rabat nawet 25%, kupisz je już od 189 zł. Biurko z trzema szufladami o wymiarach 12 × 75 x50 cm. Promocja kończy się 17 października, jednak w nowym katalogu z pewnością również coś znajdziemy!

 
 • laptop do nauki to kolejna rzecz, która będzie niezbędna do zdalnego nauczania. Dzięki niemu w szybki sposób połączycie się z nauczycielem i resztą uczniów. Jest wygodny, bo można łatwo przenosić go z pomieszczenia do pomieszczenia. Laptop do nauki wcale nie musi być drogi, wystarczy, by mógł pomieścić podstawowe programy i notatki czy prezentacje szkolne. Możecie też pomyśleć o zamienniku, czyli tablecie. Tablet kupicie teraz na promocji w sklepie Carrefour. Możecie wziąć go na kilka rat po około 50 zł! Promocje na laptopy znajdziecie zaś w RTV EURO AGD.

  Gazetka Carrefour:

 •  
 • kamerka internetowa to produkt to bardziej wymagających. Dzięki niej uzyskacie świetny obraz, a nauka zdalna stanie się przyjemniejsza. Z łatwością uczestniczyć będziecie w wideokonferencjach!
   
 • wygodny fotel też może się przydać. Również znajdziecie promocje w sklepach Agata Meble. Krzesło biurowe obrotowe dla dzieci kupicie za 189 zł, zaś klasyczne wygodne krzesło do biurka już za 79 zł. Jeżeli czekaliście na rabaty, to świetny czas na zakupy! Ciekawe propozycje krzeseł znajdziecie też w Selgrosie
   
 • słuchawki: ten produkt powinien mieć każdy pracujący lub uczący się w domu. Dzięki nim można w łatwy sposób odseparować się od otoczenia. Dzięki nim lekcje zdalne nie będą uprzykrzać życia innym domownikom. Używanie ich podczas wideo rozmowy pozwoli się łatwiej skoncentrować i pozwoli pogodzić naukę kilku dzieci naraz. Promocje na słuchawki znajdziecie teraz w sklepie Action. Dobre słuchawki nauszne kupicie już za 24,99 zł. Takie zdecydowanie wystarczą!

  Gazetka Action:
 • Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

  Kliknij i obserwuj Ding.pl na

  Artykuły

  Blog

  Reklama