Zakupy z psem znów możliwe w Media Markt. Kiedy startuje akcja? [Psy wewnątrz sklepów]

Psy w Media Markt mile widziane. Każdy, kto zamierza odwiedzić ten sklep w najbliższym czasie, lecz nie chce zostawiać czworonoga samego w domu czy przywiązanego pod placówką, ma możliwość, zabrania go na wspólne zakupy. Już kolejny raz mamy taką szansę, do kiedy potrwa akcja i jakie są zasady?

Psy do sklepu.
źródło: Adobe Stock
Reklama

Zakupy z psem w Media Markt. Sieć przypomina o ważnej akcji

Psy w Media Markt znów będą mile widziane. Sieć startuje z akcją "Witamy Psiaki", o której głośno było już m.in. rok temu. Wtedy nazwa brzmiała: „PSY-chodźcie do nas!”. Za tymi radosnymi hasłami kryje się zawsze zaproszenie skierowane w stronę czworonożnych przyjaciół. Wszystko z powodu zbliżającego się gorącego lata. Wiele razy w mediach głośno było o sytuacjach, gdzie zwierzaki zostawiano w rozgrzanych u dusznych samochodach, co stanowi poważne zagrożenie dla ich życia. Takie działania prowadzone są po to, by temu zapobiec.

Teraz, zamiast kazać czekać zwierzętom na rozgrzanej betonowej nawierzchni i w słońcu, można wejść do klimatyzowanego sklepu i razem z psem robić zakupy. Media Markt przypomina wszystkim, że w tym sklepie, obowiązują wyjątkowe i przyjazne zasady. Na czworonogi czekać mają specjalne miski z wodą, by mogły się ochłodzić i napić.

Zobacz gazetki promocyjne popularnych sklepów na Ding.pl!

Na jakich zasadach psy mogą wejść do sklepów?

Nie ma prawa, które zobowiązywałoby przedsiębiorców do wyrażania zgody na wizyty zwierząt w swoich placówkach, o tym, czy ci życzą sobie takich odwiedzin, decydują sami właściciele firm. Psy i koty mile widzialne w sklepach są rzadko, w końcu według wielu osób mogłoby to zwiastować chaos i zamieszanie, a także niezadowolenie części klientów. Ważną kwestią jest też bezpieczeństwo. Są jednak wyjątki jak sieć Media Markt, która w okresie letnim wprowadza wyjątkowe zasady.

Do Media Markt psy wejdą z właścicielem pod warunkiem, że będą przestrzegać kilka prostych reguł. Każdy czworonóg musi wejść do środka na smyczy i być pod ciągłym okiem osoby, która za niego odpowiada, konieczny jest też kaganiec. To zapewnić ma większe bezpieczeństwo. Jak wiadomo, nie wszystkie pupile muszą być względem siebie przyjaźnie nastawione, a niektóre np. nie tolerują małych dzieci.
 

Media Markt do sklepu z Psem
źródło: Media Markt

Do kiedy goszczone będą psy w Media Markt?

Media Markt godzi się na odwiedziny psów, jednak tylko w wybranych terminach. "Witamy Psiaki" w roku 2022 obowiązuje w sklepach stacjonarnych, wolnostojących (wykluczone są te w galeriach) w całej Polsce. Właściciele mogą zabrać psa na zakupy aż do końca września od teraz.

Czytaj także: Płyta indukcyjna przenośna Hoffen z Biedronki świetnie sprawdzi się na wyjazdach na kemping! Cena tego sprzętu jest bardzo niska!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama