Zakupy w każdą niedzielę i wcale nie jest potrzebna obsługa! To nowy sklep!

Pierwszy taki sklep w Polsce jest już otwarty dla klientów. Ta opcja powinna zadowolić nawet tych, którzy nie popierają handlowych niedziel. Nikt nie musi przychodzić do pracy, bo obsługę zastępuje nowa technologia. Poznaj Zinu Shop.

Źródło: materiały prasowe Zinu Shop.
Źródło: materiały prasowe Zinu Shop.
Reklama

Tego sklepu potrzebujemy

W Polsce pojawił się pierwszy sklep automatyczny Zinu Shop, dla jednych to automat dla drugich nadal sklep, nawet jeśli trochę mniej sklepowy niż inne znane i sprawdzane już od lat punkty. Zakupy można robić niezależnie od dnia i godziny, a Ci, którzy już podnoszą głos do marudzenia, jak to bardzo źle, bo niedziela jest do odpoczywania, a nie kupowania, mogą się zdziwić. Otóż, aby punkt ten dział, nikt nie musi przychodzić do pracy. Obsługę sklepu zastępują wirtualne kosze, triki ekranów z automatów i samo otwierające się szuflady. Każdy zainteresowany zakupami klient samodzielnie i na własne ryzyko może podejść do Zinu Shop wybrać produkty, których potrzebuje, zapłacić i wyjąć ze skrzynki całą skarbnicę swoich potrzeb. Brzmi dobrze? Dobrze też wygląda. Podziwiać i korzystać mogą na ten moment wszyscy mieszkańcy i turyści w Krakowie.

Z Zinu Shop nie umrzesz z głodu

Jak już pojawił się sklep, to musi być też oferta. Ta wcale mała i biedna nie jest, bo kupić można artykuły spożywcze, nabiał, napoje, chemię gospodarczą, kosmetyki i produkty dla dzieci. Dostęp do tego wszystkiego może uratować życie nie jednemu z nas w trudnej i niespodziewanej chwili. Zwłaszcza tym, którzy mają punkt Zinu Shop w pobliżu swojego bloku, domu czy innych punktów mieszkalnych. Kontrolna wizyta teściowej? Pusta lodówka, po niezapomnianej imprezie? Porządki i pranie na ostatnią chwilę? Kto wie, z czym przyjdzie nam się zmierzyć w tym roku. Każda taka sytuacja może być jednak prostsza, jeśli masz gdzie udać się na tzw. shopping. Szału nie ma, nie pochodzisz, nie pooglądasz i nie pospacerujesz pomiędzy półkami, nikt też na Ciebie nie nakrzyczy i nie wypchnie Cię z kolejki jednak grunt, że Twój cel będzie spełniony i kto wie, może zjesz porządne śniadanie zamiast czerstwej bułki.

Co warto wiedzieć, by się nie wkurzyć?

  • Płatności tylko kartą w Zinu Shop
  • Automat potrzebuje czasu, by wyselekcjonować dla nas wybrane zakupy
  • Punkt czynny 24/7
  • Zasuń szufladę, gdy wyjmiesz zakupy, wtedy przychodzący do ZInu po Tobie się nie wkurzą.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama