• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Zakupy przez Facebooka? To będzie możliwe!

Facebook i Instagram pomoże sklepom w sprzedaży online!

Zakupy online przez Facebook

Z poziomu Facebook app oraz Instagrama będzie można zrobić zakupy w małych sklepach. Wystarczy wejść na strony sieci poprzez aplikację lub stronę. Zakupy przez Internet są teraz bardzo modne i zapewniają bezpieczeństwo w obecnej sytuacji. Aplikacje pozwolą na zakupy bez wychodzenia z domu, skorzystamy z aplikacji bez wychodzenia z domu. Jednym głównych powodów, dla którego wybieramy taki sposób, jest koronawirus.

Zakupy online zrobisz dzięki Carrefour:


 

Sklep na Facebooku możemy utworzyć bezpłatne i w prosty sposób. Wystarczy, że firma wybierze z katalogu produkty, które chce prezentować. W kolejnym etapie należy dostosować wygląd swojego sklepu tak, by kolory odzwierciedlały markę.

Zakupy przez aplikacje

Sklepy znajdziemy na firmowych stronach Facebooka i profilach Instagrama. Znajdziemy je także poprzez reklamy. Na stronach znajdziemy wszystkie produkty, zapiszemy je i będziemy mogli złożyć zamówienie. Wszystko to bez wychodzenia z aplikacji!
Jeżeli napotkamy problemy w trakcie zakupów na Facebooku i Instagramie będziemy mogli skontaktować się z markami poprzez WhatsAppa, Messengera lub Instagrama Direct.

Sklepy Facebooka aktualnie przechodzą testy, mają być dostępne w najbliższych miesiącach.

Zobacz ciekawą ofertę sieci Jysk - zakupy zamówisz online i odbierzesz w sklepie:


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy online
  • Instagram
  • Facebook
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Inspiracje na święta - DekoriaDekoria
30 października - 31 grudnia 2020
Gazetka Dekoria
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge