• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Zakupy bez kolejek? Ta usługa od Mastercard to umożliwia!

Znana sieć handlowa wprowadziła nową usługę. Dzięki niej klienci w łatwy sposób dowiedzą się, kiedy zrobić zakupy bez konieczności stania w długich kolejkach.

Carrefour wprowadził usługę KiedyDoSklepu. Została ona uruchomiona dzięki współpracy z Mastercard. Dzięki niej można dowiedzieć się, kiedy jest najmniejszy ruch w sklepie. Wystarczy odwiedzić stronę carrefour.kiedydosklepu.pl/ i wszystko staje się jasne.
Po sprawdzeniu szczegółów można wybrać się do wybranego supermarketu lub hipermarketu Carrefour w najbardziej „luźnych” godzinach.

KiedyDoSklepu jak to działa?

Nowa usługa działa w oparciu o panujące trendy zakupowe. Informacje dostarczane są przez Mastercard. Z doświadczenia wiadomo, że najlepiej zakupy jest robić wcześnie rano. To właśnie wtedy ruch jest bardzo znikomy. Przed tą usługą istniała już platforma kiedydosklepu.pl, a ten projekt jest jej kontynuacją.

Aby się dowiedzieć jaki ruch jest w danym sklepie. Należy wybrać lokalizację (wpisać ją lub wybrać opcję automatycznego wyszukiwania). Po chwili wyświetlą nam się dane dotyczące interesującego nas sklepu. Dowiemy się, o której godzinie najlepiej zrobić zakupy w Carrefour.
Mastercard wraz z Carrfeourem przypominają też klientom o usłudze Bezcenne Chwile, to czas specjalnych promocji, z których można skorzystać wyłącznie w godzinach porannych pomiędzy 8 – 10. Wystarczy posiadać kartę Mastercard, a liczba punktów za zakupy będzie liczona podwójnie.

Zobacz gazetki promocyjne!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Mastercard
  • Tesco
  • Ding poleca
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku w LidluLidl
18 - 20 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Wyprzedaż w Lidlu trwa!Lidl
18 - 23 sty 2021
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge