Żabka sprzedaje na wyspie!

Nowy pomysł może przekształcić się w biznesowy sukces najczęściej tylko wtedy, jeśli zostanie sprawdzony w praktyce. Podejście praktyczne do nowości ma Żabka, która nie ustaje z eksperymentami z nowymi formatami sklepów. Po placówkach na stacjach paliw, sklepach autonomicznych Żabka Nano, przyszedł czas na wyspy!

W Poznaniu zadebiutował nowy format sklepu Żabki
W ciągu najbliższych miesięcy dyskonter uruchomi kolejne sklepy "na wyspie" w trzech dużych miastach. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Pierwszy sklep Żabki na wyspie

Pierwszy sklep Żabki w nowej formule - wyspy - zaczął działać 16 marca br. w galerii handlowej w Poznaniu. Na wyspie handlowej Żabki, której powierzchnia nie przekracza 12 metrów kwadratowych, można kupić m.in. kawę z ekspresu, hot dogi, zimne napoje i przekąski churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka i polędwiczki na patyku.

Jak poinformowała sieć, asortyment produktów może różnić się w zależności od lokalizacji, jednak w głównej mierze będzie zawierał gotowe do spożycia przekąski i napoje. 

Pomysł na rozwój 

Dyskonter rozpoczynając "przygodę" z nowym rodzajem sklepów zamierza jeszcze bardziej dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów i obudować ją w nową formułę sklepów - to pomysł sieci na rozwój. 

- Prace nad konceptem trwały kilka miesięcy. Po przeprowadzeniu wielu rozmów, udało nam się stworzyć format, który odzwierciedla nasze intencje i potrzeby galerii. Słuchaliśmy opinii klientów i staraliśmy się dostosować naszą ofertę do ich potrzeb. Przeprowadziliśmy także analizę rynku w centrach handlowych, aby lepiej zrozumieć, jak działa ten sektor i jakie są jego perspektywy - poinformowała sieć w mediach społecznościowych.

Będą kolejne sklepy "na wyspach"

Dyskonter zapowiedział także, że w ciągu najbliższych miesięcy uruchomi kolejne wyspy pod swoim logo - w trzech dużych miastach. Sieć wskazała też, że w naszym kraju działa już ponad 9100 Żabek. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.