Z Aperolem do serca Włoch: Wygraj wycieczkę do Wenecji!

Marzysz o podróży do serca Włoch? Z Aperol te marzenia mogą stać się rzeczywistością! Sprawdź jak wygrać wycieczkę do Wenecji! 

włoski drinki
konkurs Aperol Fot. Adobe Stock
Reklama

Nie ma nic bardziej kuszącego niż wycieczka do słonecznych Włoch. Teraz, dzięki konkursowi Aperol, szczęśliwcy wyruszą tam za darmo! Marka Aperol, znana na całym świecie ze swojego legendarnego koktajlu Aperol Spritz®, zaprasza do Wenecji! Dowiedz się, jak wziąć udział w konkursie i jakie inne nagrody, ma do zaoferowania marka. 

Wygraj wyprawę do Wenecji!

Konkursu Aperolu trwa od 5 czerwca do 3 września 2023 roku. Na uczestników czeka wiele atrakcyjnych nagród. Między innymi uczestnicy mają szansę wygrać wycieczkę dla 4 pełnoletnich osób do serca Włoch, do Wenecji! Aby wziąć udział, wystarczy kupić przynajmniej jedną butelkę Aperol. Może być ona dowolnej pojemności. Następnie wystarczy zarejestrować dowód zakupu na stronie konkurs.aperol.com i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Brzmi ono: „Kogo zabierzesz do Wenecji i dlaczego właśnie w takim gronie chcesz posmakować włoskiego stylu życia?”.

Nagrody warte oczekiwania

To jednak nie koniec! Aperol kusi dodatkowymi nagrodami. Co tydzień możesz wygrać ekskluzywne zestawy kieliszków do Aperol Spritz. Pomogą Ci one stworzyć prawdziwą włoską atmosferę aperitivo w domu. Dodatkowo do wygrania są dwuosobowe wejściówki do sieci kin Multikino.

Aperol prowadzi konkurs
Weź udział w konkursie Aperol i wygraj wycieczkę do Włoch Fot. Konkurs Aperol

Co miesiąc możesz zgarnąć letni zestaw gadżetów Aperol. Masz też szansę na uczestnictwo w warsztatach kulinarnych z Cristina Catese. Ta włoska Chef kuchni ujawni sekrety przygotowania klasycznych włoskich przekąsek i koktajlu Aperol Spritz®.

Przeżyj włoskie aperitivo

To jest więcej niż konkurs. To szansa na doświadczenie prawdziwej włoskiej kultury aperitivo, dzięki warsztatom z Cristina Catese. Zwiedzanie Wenecji, kolacja na fresco, szum fal laguny — wszystko to czeka na Ciebie!

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, weź udział w konkursie i zasmakuj życia po włosku dzięki Aperol! Pamiętaj, że każda butelka Aperol, którą kupisz, zwiększa Twoje szanse na wygraną. Wejdź na stronę konkurs.aperol.com, dołącz do zabawy i wygraj podróż swojego życia!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama