Promocja na wyprawkę szkolną z Carrefour! Nie zmarnuj szansy!

Carrefour zainicjował nową akcję rabatową. Tym razem, promocja jest adresowana do rodziców uczniów i dotyczy całej gamy produktów szkolnych i odzieżowych. Przeczytaj artykuł i skompletuj szkolną wyprawkę na czas!

Promocja na wyprawkę szkolną z Carrefour dla rodziców uczniów
Promocja na szkolną wyprawkę, która właśnie się rozpoczęła się w Carrefourze obejmuje całą gamę produktów szkolnych i odzieżowych. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Sierpień - dobry czas na zakupy artykułów szkolnych

Sierpień to jeszcze czas wakacji, ale coraz częściej rodzice myślą o powrocie do szkoły swoich pociech. Dlatego dla wielu osób zbliżający się pierwszy września wiąże się z zakupami artykułów szkolnych i z odświeżeniem garderoby swoich dzieci przed nadejściem jesieni. W tym roku zakupy te mogą być bardziej kosztowne niż dotychczas. Z danych GUS wynika, że ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły w pierwszym półroczu 2023 r. o 15 proc. rok do roku.

Bony na zakupy artykułów szkolnych czekają

Promocja na szkolną wyprawkę, która właśnie się rozpoczęła się w Carrefourze jest adresowana do rodziców uczniów i dotyczy całej gamy produktów szkolnych i odzieżowych. Jak podała sieć handlowa, dla tych, którzy dokonają zakupów na kwotę co najmniej 200 zł, przygotowano e-bon o wartości 20 zł w aplikacji "Mój Carrefour", który można wykorzystać podczas następnych zakupów. Możliwość skorzystania z tej oferty jest dostępna aż pięć razy w bieżącym miesiącu.

- W obliczu aktualnych wyzwań postanowiliśmy wesprzeć naszych klientów i zaoferować im wygodne rozwiązanie - nową odsłonę Akcji Antyinflacja. Ma ona na celu pomóc w kontroli nad wydatkami podczas intensywnego okresu zakupowego, zarówno rodzinom szykującym dzieci do szkoły, jak i tym, którzy potrzebują odświeżyć swoją garderobę przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym. To kolejny z powodów dla którego warto przyjść na zakupy do Carrefour - mówi Marta Baran, customer relationship management director w Carrefour Polska.

Wyprawka szkolna z Carrefour
Teraz jest dobry czas na zakupy: 5 x 20 złotych rabatu na ofertę szkolną i odzież w Carrefour. Fot. Carrefour Polska

Jak skorzystać z promocji? 

Promocja na artykuły szkolne i odzieć trwa od 1 do 31 sierpnia 2023 r. i ma bardzo proste zasady. Wystarczy aktywować w aplikacji Mój Carrefour specjalny kupon, nabyć artykuły szkolne oraz ubrania i buty za min. 200 zł (po uwzględnieniu rabatów) i zeskanować kartę z aplikacji podczas płatności. Wkrótce w aplikacji pojawi się e-bon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów

5 x 20 złotych rabatu

Z akcji można skorzystać raz w tygodniu, czyli aż pięć razy w ciągu miesiąca. Promocją są objęte wszystkie artykuły tekstylne oprócz: ręczników, pościeli i tekstyliów domowych. Liczą się więc wszystkie ubrania, piżamy, buty, akcesoria (rękawiczki, skarpetki). Akcesoria szkolne to produkty takie jak plecaki, worki, zeszyty, flamastry, piórniki, długopisy, farby i inne, potrzebne uczniowi artykuły.

Korzyści z aplikacją Mój Carrefour

Aplikacja Mój Carrefour to nowoczesne narzędzie, które ułatwia zakupy i oferuje wiele korzyści. Klienci otrzymują atrakcyjne zniżki, a w piątki i soboty zawsze 10 proc. rabatu. Apka pozwala też płacić smartfonem, sprawdzać ceny produktów, tworzyć listy zakupów, przeglądać gazetki i kupony oraz zapisywać paragony.

Pięć filarów Akcji Antyinflacja

Akcja Antyinflacja w Carrefour to inicjatywa odpowiadająca na rosnące ceny i wywołany tym wzrost zainteresowania sprytnym kupowaniem. Jak podaje sieć handlowa, jest to już siódma odsłona tej akcji. Jednak niezmiennie, od samego początku jej pierwszym filarem są atrakcyjne cenowo produkty marek własnych Carrefour, tańsze nawet o 30 proc. od swoich markowych odpowiedników przy porównywalnej jakości.

Drugim jest aplikacja Mój Carrefour, która zapewnia codzienne zniżki na wybrane artykuły i 10 proc. rabatu w weekendy. Dodatkowo, akcja opiera się na artykułach marki Simpl czyli najtańszych produktach w swojej kategorii. Wtorki, to 10 proc. rabatu dla seniorów, a cotygodniowe gazetki promocyjne Carrefour prezentują również Super Oferty, z produktami tańszymi nawet o połowę.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama