Wielka Loteria Media Markt i losowania co tydzień. Nagrody są zdumiewające!

Media Markt zaczął właśnie loterię z nagrodami. Wzięcie udziału jest bardzo proste, jeśli zamierzacie robić zakupy w tym sklepie, warto zapoznać się ze szczegółami. Zwycięzcy losowań mają szansę łącznie na ponad 400 przydatnych artykułów, m.in. hulajnogi.

Loteria w Media Markt.
źródło: Adobe Stock
Reklama

Loteria Media Markt już ruszyła

Media Markt przygotował dla klientów specjalna loterię. Od 9 maja do 4 czerwca, co tydzień wygrywać będzie można hulajnogi Xiaomi Electric Scooter 3. Pierwsze losowanie odbędzie się dokładnie w sobotę 14 maja. Wszyscy jesteśmy zachęcani braniem udziału nie tylko tym sprzętem, ale też nagrodą główną, czyli konsolą Playstation 5 i 3-miesięczną subskrypcję w Playstation Plus

Aby wziąć udział w loterii Media Markt trzeba spełnić kilka prostych warunków. Konieczne jest:

 • zrobienie zakupów za minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym lub online
   
 • zachowanie paragonu/ faktury i zarejestrowanie ich na stronie: m-loteria.grzegrzolka.com
   
 • odwiedzenie sklepu Media Markt w dniu losowania, by sprawdzić, czy wygrałeś (na stronie wyniki opublikowane będą po 16 maja)
   
 • jeśli wygrałeś możesz odebrać nagrodę na miejscu

  Czytaj także: Odkurzacz bezprzewodowy Hoffen AD-3402 z Biedronki kontra droższe modele! Który najlepszy?

Media Markt przedstawiło już pełny harmonogram losowań

Kolejne losowania Media Markt w ramach loterii odbywały się będą w następujących terminach:

 • 21 maja
 • 28 maja
 • 4 czerwca

Łącznie będziemy mieli aż 4 szanse na zdobycie choć jednej z 400 nagród, w tym hulajnogi elektrycznej oraz najnowszej konsoli do gier. Każdy paragon bierze udział we wszystkich losowaniach, aż do finału więc możliwość wygrania pojawia się co tydzień. Nie wyrzucajcie dowodu zakupu!

Nagroda główna w loterii Media Markt może zachwycić

Wiadomo, że w loterii jak ta radość będzie płynęła z każdej, nawet najmniejszej z 400 nagród, łącznie do zodobycia są aż 324 hulajnogi. Pewne jest jednak, że to konsola Playstation 5 Chasis Digital Edition wzbudza największy zachwyt, zwłaszcza że wraz z nią otrzymamy 3-miesięczną subskrypcję w Playstation Plus. Producenci opisują produkt jako ten, który wznosi poziom gry na wyższy poziom, wspominają o ultra szybkim dysku SSD, adaptacyjnych triggerach, dźwięku 3D oraz szybkim procesorze. Dla fanów takiej rozrywki nie można chyba znaleźć niczego lepszego!

Sprawdzaj gazetki Media Markt na Ding.pl!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama