Wegański eko płyn do mycia warzyw i owoców to nowy produkt sieci Lidl

Ryneczek Lidla wprowadza od 18 czerwca br. wegański eko płyn do mycia warzyw i owoców. Produkt ten będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska. W dobie pandemii wyjątkowo powinniśmy chronić nasze dłonie, a produkty dotykane przez wielu klientów w sklepach dokładnie czyścić. 

Reklama

Owoce i warzywa to samo zdrowie – warto kupować! 

Sezon na letnie wypieki i desery przyrządzane z dodatkiem naszych ulubionych owoców właśnie się rozpoczął. Kto z nas nie lubi w ogrodzie czy nad wodą przekąsić choćby nawet świeżej, pożywnej truskawki? W upalne dni zdecydowanie częściej sięgamy po owoce i lekkie warzywne obiady. Jak twierdzi Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) to bardzo dobrze, ponieważ powinniśmy zjadać co najmniej 400 g warzyw i owoców dziennie. To niezbędne witamy, które dostarczane organizmowi pozwalają zachować zdrową formę każdego dnia. Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej także potwierdza taką zależność, bowiem te produkty mają niezwykle ważne wartości odżywcze. 

Sprawdź kosmetyki w Intermarche:

Płyn wegański!

Wegański płyn do mycia owoców i warzyw sprawdzi się w każdym domu Należy jednak pamiętać w tym szczególnym okresie pandemii, jak ważne jest odpowiednie oczyszczanie tych przyniesionych przez nas produktów do domu. Jest to produkt, który często zanim zostanie wybrany przez klienta, najpierw zostaje w sklepie zbadany wizualnie lub estetycznie, a to oznacza, że wiele owoców i warzyw przechodzi przez wiele rąk. 
 

Sieć Lidl pomaga rozwiązać ten aspekt i wprowadza do swoich wszystkich sklepów od 18 czerwca bz. nowy produkt: specjalny płyn do mycia warzyw i owoców marki ONLY ECO (12,99 zł/500 ml). Płyn został wprowadzony przy pomocy współpracy z polskim producentem i jest całkowicie ekologiczny oraz wegański. Znajdziemy w nim 99 % procent składników pochodzenia naturalnego. Co ważne także przy tego typu produktach – nie zmienia smaku oraz zapachu oczyszczonych owoców i warzyw. 

Szukaj super produktów w Aldi:

Najwyższa jakość produktów Lidla

Firma Lidl od zawsze stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Klienci mają ogromny wybór świeżych produktów każdego dnia. Obecnie Ryneczek Lidla liczy 150 warzyw i owoców. Sieć Lidl także przoduje jeśli chodzi o dopuszczanie pozostałości substancji czynnych w produktach. Wybierając produkty z Lidla znajdziemy w nich o 2/3 mniej pozostałości pestycydów niż dopuszcza UE (nie dotyczy BIO=EKO asortymentu, który w ogóle jest pozbawiony pestycydów). To dane świadczone o tym, że firma naprawdę stawia na sprawdzoną jakość i co za tym idzie na doskonały smak swoich produktów. Jeśli do tego możemy w bezpieczny sposób konsumować swoje ulubione owoce i warzywa, to tylko należy z tego korzystać i jeść ich jak najwięcej. 

Sprawdź aplikację Ding:

ding

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama