• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

W Rossmannie zapłacisz bez podchodzenia do kasy! Podobne rozwiązanie proponuje Empik.

Płatności w kasach samoobsługowych w sklepach już nikogo nie dziwią. Teraz klienci będą mogli liczyć na jeszcze nowocześniejsze rozwiązanie. Zeskanują produkty telefonami.

Rossmann wprowadza nowoczesne płatności

Zakupy w Rossmannie będą teraz jeszcze wygodniejsze. Klienci będą mogli ograniczyć stanie w kolejkach do minimum, a właściwie, wcale nie będą musieli się w nich ustawiać. Już od jutra – 1 grudnia, w życie wejdzie nowe rozwiązanie, które nosi nazwę Rossmann Go. Podczas zakupów w stacjonarnym sklepie Rossmann, wystarczy posiadać aplikację w swoim telefonie. Dzięki temu będzie można płacić online w tym samym czasie, którym wybieramy produkty w sklepie.

Nowe rozwiązanie dotyczy każdej placówki. Nie trzeba będzie już więcej stać w kolejce do kasy, nawet tej samoobsługowej. Gdy tylko samodzielnie zeskanujemy wybrane produkty i zapłacimy za nie, będziemy mogli wyjść ze sklepu.

Empik też rozładuje kolejki

Na taki sam pomysł technologiczny wpadł Empik. Sieć również umożliwia klientom skanowanie produktów i płacenie telefonem. Już od 26 listopada trwają testy w niektórych placówkach. Aby skorzystać, trzeba jednak być posiadaczem Premium Pay&Go, czyli być użytkownikiem Empik Premium lub Empik Premium Free. Aplikację można w łatwy sposób pobrać w Play Store, jak i App Store. Do końca roku ta usługa ma działać w aż 40 sklepach.

Nowa funkcjonalność z pewnością poprawi jakość robienia zakupów. To świetne rozwiązanie nie tylko na czas pandemii koronawirusa, ale także na czasy, w których nie trzeba będzie przesadnie dbać o dystans. Szybkie płatności telefonem ułatwią i usprawnią zakupy wszystkich zabieganych klientów, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Co tym myślicie?

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Zakupy online
  • Promocje
  • Tesco
  • Empik
  • Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity Tygodnia w sklepach Polomarket  POLOmarket
20 - 26 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Leroy Merlin - remont nigdy nie był tak prostyLeroy Merlin
20 stycznia - 9 lutego 2021
Gazetka Leroy Merlin
Idealnie dopasowana łazienka z CastoramąCastorama
20 stycznia - 7 lutego 2021
Gazetka Castorama
Od poniedziałku w LidluLidl
25 - 27 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 stycznia 2021
Gazetka Agata
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 sty 2021
Gazetka Agata
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Katalog promocyjny LidlLidl
25 - 30 sty 2021
Gazetka Lidl
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w BiedronceBiedronka
11 - 27 sty 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge