W miniaturowym sklepiku, w Lublinie.

W Lublinie, w nowym sklepie Biedronki przygotowanym, a jakże - w nowym formacie, zrobisz wygodnie i szybko najpotrzebniejsze zakupy!

Mapa sklepów w Lublinie wzbogaciła się o nową placówkę znanej sieci.
Powstała placówka handlowa sieci promuje nowy format sklepów tzw. ultra mini. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Ultra mini - ma wszytsko, co potrzeba

We wtorek 10 stycznia, otwarty został nowy sklep Biedronki. Placówka handlowa sieci promuje nowy format sklepów tzw. ultra mini. Według informacji pozyskanych od sieci, koncepcja miniaturowych sklepów wpisuje się w strategię dyskontera i jest uzupełnieniem oferty Biedronki o charakterystyczne, mniejsze sklepy.

Są one nakierowane głównie na klientów ceniących możliwość robienia szybkich i wygodnych zakupów. Sklepy w formacie ultra mini otwierane są wyłącznie w dużych miastach. Placówki te stanowią wzorcowe odpowiedniki standardowych, niewielkich placówek funkcjonujących na osiedlach. Warto wiedzieć, że Biedronka ma już w całej Polsce ponad sto placówek tego typu.

- Cieszymy się z otwarcia nowych sklepów, które umożliwią naszym klientom (..) jeszcze łatwiejszy dostęp do artykułów, których potrzebują. To z myślą o nich tworzymy nowe punkty sieci Biedronka w całej Polsce i  modernizujemy te dotychczasowe m.in. poprzez wprowadzanie kolejnych ekologicznych rozwiązań, tworzenie lad tradycyjnych oraz stałe zwiększanie liczby kas samoobsługowych, których mamy już niemalże 10 000 w 2500 sklepach. Nowo otwarte i wyremontowane sklepy to także kilkadziesiąt dodatkowych miejsc pracy – powiedział Marek Ryński, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci sklepów Biedronka.

Jak duży to sklep? 

Ten najmniejszy sklep Biedronki w Lublinie został otwarty w budynku mieszczącym się przy ul. Lipowej 1. Wcześniej w tym miejscu działały restauracje Pizza HUT i KFC. Placówka Biedronki działa na powierzchni ok. 400 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów przeznaczone są cztery kasy samoobsługowe i oraz dwie kasy tradycyjne.

Nowy sklep sieci Biedronka jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 23, a w niedziele handlowe od 8 do 20. Zatrudnienie w sklepie znalazło 15 osób.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder