W Lidlu kupisz teraz whisky dla kolekcjonerów!

Teeling Vintage Madeira to idealna whisky dla tych, którzy cenią sobie jakość i złożoność. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego do swojej kolekcji, to koniecznie kup butelkę tego pysznego trunku z limitowanej edycji.

winnica Lidla
Teraz w Lidlu whisky z limitowanej edycji za 800 zł, fot. Adobe Stock
Reklama

Whisky to rodzaj napoju alkoholowego, który jest wytwarzany ze sfermentowanego zacieru zbożowego. Słowo "whisky" pochodzi od gaelickiego zwrotu "uisge beatha", który oznacza "wodę życia". 

Whisky z limitowanej edycji w Lidu

Na platformie do rezerwacji win i alkoholi sieci Lidl dostępna jest limitowana edycja irlandzkiej whiskey single malt Teeling Vintage Madeira. Tę rzadką whisky można kupić za 800 zł. To idealna propozycja dla osób lubiących szlachetne alkohole!

800 zł za butelkę whisky?

Whiskey ta ma wyjątkowy smak, gdyż najpierw przez 12 lat dojrzewała w beczkach po Bourbonie, a następnie przez kolejne osiem lat w beczkach po słodkim portugalskim winie wzmacnianym Madeira. Ta limitowana 20-letnia irlandzka whiskey single malt ma naturalny kolor i moc 53,6%.

Teeling Vintage Madeira to słodka, śliwkowo-skórzana whisky. Wzbogacona jest o aromaty wanilii, cynamonu, migdałów i świątecznego ciasta. Wyprodukowano tylko 264 butelki tego trunku. Jest ona dostępna do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym winnicalidla.pl. Butelka o pojemności 0,7l kosztuje 799,99 zł.

Czytaj także: Inflacja - czy alkohol i słodycze będą jeszcze droższe?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama