• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

W Castoramie zakupisz pakiety inteligentnego domu!

Nowoczesne technologie niejednokrotnie udowodniły, że wszystko jest możliwe. Inteligentny dom to inwestycja, która na świecie oraz w Polsce zdobyła ogromną popularność.

Inteligentny dom to przede wszystkim rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa oraz wygodę. Zautomatyzowanie wielu procesów pozwala uzyskać pewność, że  nasz  dom jest m.in. przystosowany do jak najmniejszego zużycia prądu elektrycznego. Różne sterowniki natomiast pozwolą uzyskać odpowiednią kontrole temperatury, czy sterowanie lokalne roletą. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. 

Sieć Castorama oferuje wybór wielu pakietów, wszystko po to, abyś czuł się  jak najlepiej we własnym domu: 

•    Pakiet STARTOWY,
•    centrala FIBARO Home Center Lite. Pakiet połączony jest z jednym spośród siedmiu pakietów spełniających różne potrzeby oraz funkcje m.in. WYGODA, OŚWIETLENIE, ROLETY, OSZCZĘDNY DOM i wiele innych opcji. 

W przypadku wyboru pakietu smart home FIBARO, klient może wybrać jedną z dwóch możliwych opcji instalacji urządzenia. Jedną z nich jest samodzielna instalacja, ale istnieje  także drugi wariant dla osób, które wolą w tej kwestii zaufać profesjonalistom. Sieć proponuje instalację przeprowadzoną przez certyfikowanego instalatora. Z oferty można korzystać od początku listopada.  Dostępna jest w 25 sklepach sieci Castorama w całej Polsce. 

Nowoczesna funkcjonalność może przypominać momentami nieco science fiction. Za sprawą mobilnych aplikacji, czy sztucznej inteligencji, możemy zaobserwować jak wygodnie zmienia się wiele codziennych rozwiązań. Technologia sprawia, że odkrywamy pewnego rodzaju „recepty” na wygodne i bezpieczne funkcjonowanie, chociażby we własnym mieszkaniu. Więcej szczegółów dotyczących oferty oraz pakietów inteligentnego domu, sprawdzisz na stronie sieci: www.castorama.pl.

Gazetka Castorama:

Sprawdź też te promocje!


 

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Meble
  • Promocje
  • Ding poleca
  • Leroy merlin
  • Castorama
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rossmann - Mikołajkowe inspiracjeRossmann
16 - 30 lis 2020
Gazetka Rossmann
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge