W Carrefour sympatyczne pluszaki i nie tylko - za połowę ceny!

Wystartował nowy program lojalnościowy związany z Kerfusiem. Klienci Carrefoura będą mieli możliwość sprawienia niespodzianki swoim pociechom tuż przed początkiem nowego roku szkolnego.

MineKotek, czyli “Przytul Kerfusia” — nowy program lojalnościowy Carrefour
Interesującą ofertą jest możliwość zakupu akcesoriów do szkoły z motywem Kerfusia za pół ceny. Źródło: wikimedia, autor: Nougcat, licencja: CC-BY-SA-4.0
Reklama

Do szkoły z Kerfusiem idziemy

Carrefour wprowadza nowy program lojalnościowy związany z sympatycznym Kerfusiem. Inicjatywa jest kierowana do dzieci i młodzieży, dla których Kerfuś stał się rozpoznawalną ikoną. Interesującą ofertą dla klientów jest możliwość zakupu pluszowych zabawek z motywem Kerfusia za pół ceny już podczas pierwszych zakupów. W ofercie znajdziemy, między innymi, Kerfusiową MasKotkę zwaną KotoParówą, popularną na TikToku - dostępna także w wersji XXL, a także inne atrakcyjne produkty, które doskonale wkomponują się w szkolny zestaw.

Praktyczne torby, poduszki, piórniki

MasKota XXL to, zabawna, kocia poduszka w kształcie długiej parówki. Nic dziwnego, że takie maskotki szybko stały się trendem w mediach społecznościowych. WorKotek to pojemna torba-plecak z motywem Kerfusia, z regulowanymi szelkami, które zapewnią wygodę podczas używania plecaka na co dzień. Jest wygodny i trwały, a także łatwy do utrzymania w czystości. Kotui to piórnik z uśmiechniętą miną Kerfusia, który pomieści wszystkie drobiazgi i najważniejsze przybory szkolne.

Kerfusiowe produkty mają nie tylko unikalny charakter i styl, ale też są bardzo praktyczne. MasKota XXL, WorKotek czy Kotui z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającym uczennicom i uczniom. A ze względu na atrakcyjną cenę, docenią je także rodzice.

“Przytul Kerfusia” — nowy program lojalnościowy Carrefour
Kerfusiowe produkty mają nie tylko unikalny charakter i styl, ale też są bardzo praktyczne. Fot. Carrefour Polska

Jak zdobyć gadżety za połowę ceny?

Nowa oferta sieci handlowej, jest okazją, aby zdobyć gadżety popularnego Kerfusia – zrobotyzowanej maskotki Carrefour – za połowę ceny. Zasada jest prosta: wystarczy zrobić dowolne zakupy za min. 50 zł. 

- Kerfuś cały czas podbija serca swoich fanów, którzy śledzą jego tournee,  przychodzą na spotkania, a w mediach społecznościowych obserwują jego konta oraz tworzą z nim własne historie. Jako influencer, dzięki zabawnym memom, filmikom i zdjęciom, osiąga milionowe zasięgi w popularnych serwisach, takich jak TikTok, Twitter czy Instagram. Cieszymy się, że możemy  spełnić  oczekiwania fanów i teraz każdy klient Carrefour może mieć swojego idola we własnym domu. I nie jest to ostatnia niespodzianka, jaką szykuje Kerfuś dla swoich miłośników w najbliższym czasie — mówi Sylwester Mroczek, manager działu rozwoju formatów i konceptów handlowych w Carrefour Polska.

Bluzy i koszulki z Kerfusiem w promocji

Jak podała sieć handlowa, w ramach akcji Carrefour przygotował dla klientów także niespodziankę w postaci promocji na wszystkie bluzy i koszulki z motywem Kerfusia, które są dostępne w ramach "Kerfuś Official Store". Ubrania te również będzie można kupić za połowę ceny przy zakupach za min. 50 zł.

Bluzy i koszulki z Kerfusiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort noszenia i trwałość. Można je założyć zarówno do szkoły, jak i na co dzień. Kerfuś przygotował też dla swoich fanów szkolną serię artykułów, są wśród nich między innymi: bloki, teczki, worki na buty oraz piórniki.

Jak przekazała sieć handlowa, akcja “Przytul Kerfusia” trwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych. Na jednym paragonie może być jeden wybrany produkt objęty promocją.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama