• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

W Carrefour oddasz butelkę bez paragonu i otrzymasz bon na kolejne zakupy!

Carrefour testuje teraz oddawanie butelek zwrotnych. To ekologiczne rozwiązanie, które może przynieść wiele pozytywnych skutków. Klienci są zachęcani do korzystania z takiej możliwości. Na początek testy tylko w Warszawie.

Carrefour przyjmie butelkę i zwróci pełną kaucję

Na taki bonus mogą liczyć klienci sieci Carrefour w Warszawie przy ul. Modzelewskiego. Trwają tam testy oddawania butelek zwrotnych. Pełna kaucja zostanie oddana w postaci bonu, który będzie można wykorzystać na kolejnych zakupach, płacąc nim. To rozwiązanie ekologiczne dzięki, któremu każdy może przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów.

To, co wyjątkowe w tej akcji to, to że nie potrzebny jest paragon, by oddać butelkę. Do tej pory było to konieczne, a by potwierdzić, że dany napój kupiliśmy właśnie w tym sklepie. Teraz wystarczy, że oddamy butelkę po napoju, który dostępny jest w sieci Carrefour i to wszystko. Bon ma zachęcić klientów do korzystania z takiej usługi. Jest to dobry sposób na motywację klientów do działania pro ekologicznego.
Na ten moment butelkę bez paragonu oddamy tylko w jednym Carrfeourze w Warszawie, lecz w pierwszym kwartale 2021 roku ma być dostępne w całej sieci sklepów.

Wszystko dla klientów?

Sieć zapewnia, że testy zostały zorganizowane z powodu wymagań klientów i w trosce o przyrodę. Ma być to krok w stronę budowania gospodarki bezodpadowej. Sieć już od lat silnie związana jest z podobnymi działaniami. Wiele lat temu wprowadzono tam w pełni torby bioderadowalne, kiedy moda na bycie eko dopiero kiełkowała w Polsce. Carrefour realizuje plan „STOP marnotrawstwu. Klienci mogą kupować produkty na wagę do własnych opakowań i korzystać z worków wielokrotnego użytku.

Sprawdź promocje w sklepach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Piwo
  • Eko
  • Ding poleca
  • Black red white
  • E.leclerc
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku w LidluLidl
18 - 20 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Wyprzedaż w Lidlu trwa!Lidl
18 - 23 sty 2021
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge