• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Używałeś tej łyżki? Uważaj, produkt został wycofany przez GIS!

GIS wycofał kolejne produkty z rynku. Tym razem chodzi o przyrządy kuchenny.

Uważaj na te produkty!

Gis wycofał produkty, których często używamy w kuchni. Mowa o łyżeczce nylonowej oraz ugniataczu to ziemniaków. Produkty można było kupić zapewne w wielu sklepach. Według Głównego Inspektora Sanitarnego, z przeprowadzonych badań wynika, że substancje zawarte w produktach przedostają się do żywności. Może to stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia. Jeżeli używasz produktów tego typu, sprawdź, czy nie masz w domu właśnie tych!

 • Ugniatacz do ziemniaków ODELO PRESTIGE Quality line, SELLA – numer partii: 0D 1509. Dystrybutor tego produktu to DELHAN, ul. Budowlanych 5, 64-100 Leszno.
   
  ugnaiatcz do ziemniaków
  Źródło: GIS

 • Łyżeczka nylonowa Fackelmann numer produktu: 151537

Na uchwycie czarnej łyżeczki z nylonu można zobaczyć symbol dopuszczający wyrób do kontaktu z żywnością, dołączona jest też etykieta o treści” PL. ŁYZECZKA PL. Wyprodukowana została w Chinach i importowana do Polski przez Fackelmann Polska Sp. z o.o Tomice, ul. Europejska 13, 05-532 Baniocha.

łyżeczka czarna nylonowa
Źródło: GIS


Organy państwowe poinformowały o wdrożeniu procedury, dzięki której produkty zostaną wycofane z rynku. Produktów nie można używać w kontakcie z żywnością.

Sprawdź promocje na artykuły kuchenne w Agata!

Gazetka Castorama:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Łyżka
 • Żywność
 • Castorama
 • Agata
 • Artykuły kuchenne
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Promocje w PolomarketPOLOmarket
16 - 22 września 2020
Gazetka POLOmarket
Super oferty w KauflandKaufland
17 - 23 września 2020
Gazetka Kaufland
Zdrowo i lokalnie w Carrefour!Carrefour
15 - 26 września 2020
Gazetka Carrefour
Jesienne promocje w Tesco!Tesco Centra Handlowe
17 - 23 września 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
15 - 21 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promocje w Rossmannie!Rossmann
16 - 30 wrze 2020
Gazetka Rossmann
Świętuj 23 urodziny Castoramy!Castorama
4 - 22 wrze 2020
Gazetka Castorama
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Produkty greckie w Lidlu!Lidl
31 sie - 30 wrze 2020
Gazetka Lidl
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge