Tydzień XXL w Lidlu to coś więcej, niż tylko promocja!

Odpowiadając na potrzeby konsumentów, Lidl Polska po raz kolejny zorganizował Tydzień XXL. W czasie trwania „lidlowego” tygodnia z szeroką ofertą produktową oznakowaną jako XXL, będziemy mieli możliwość zaoszczędzenia na codziennych zakupach wyjątkowych produktów. Dowiedz się o szczegółach i skorzystaj z niepowtarzalnej oferty!

Tanie zakupy w Lidlu podczas Tygodnia z ofertą XXL
W wyjątkowej ofercie Tydzień XXL pojawi się szeroki wybór produktów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Uzupełnij zapasy podczas Tygodnia XXL w Lidlu

Każdy, kto planuje uzupełnienie swoich zapasów spożywczych, powinien skierować swoje kroki do najbliższego sklepu sieci Lidl. W poniedziałek, 14 sierpnia, wystartował Lidlowy Tydzień z Ofertą XXL, w którym sieć handlowa obiecuje nie tylko wyjątkowe promocje, ale także powiększone opakowania ulubionych produktów.

Co znajdziemy w ofercie XXL?

Lidl zdaje sobie sprawę, że różnorodność jest kluczem. Dlatego też w ramach Tygodnia XXL oferuje zarówno podstawowe artykuły spożywcze, takie jak mąka, płatki owsiane, oliwa, wędliny, kawa, herbata, nabiał oraz słodkie i słone przekąski. Ale to nie koniec atrakcji. Na półkach sklepowych znajdziemy również bardziej wyszukane produkty. Oliwki, hummus, tortille czy bakalie to tylko niektóre z nich. Każdy miłośnik kuchni śródziemnomorskiej znajdzie coś dla siebie!

Okazje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Niezwykłe okazje cenowe, nie ominą także posiadaczy Karty Dużej Rodziny - podaje detalista. Wraz z przedłużeniem umowy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, Lidl Polska nadal ma możliwość oferowania swoim klientom atrakcyjnych zniżek na produkty z siedmiu grup asortymentowych. 

Jak się dowiedzieliśmy, dodatkowo, w ramach akcji promocyjnej „Wybrane produkty XXL 10 proc. taniej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny”, członkowie rodzin wielodzietnych przez 2 tygodnie (14-27 sierpnia br.) będą mogli skorzystać z rabatu także na wybrane artykuły z logo XXL, artykuły o powiększonych gramaturach oraz tzw. wielopaki. 

Lidl - Tydzień z ofertą XXL
Okazje cenowe nie ominą posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Fot. Materiały prasowe

W wyjątkowej ofercie

Klienci będą mogli liczyć na szeroki wybór produktów, w tym m.in.: lody familijne Bon Gelati, różne rodzaje pieluszek oraz pantsów Lupilu Premium, kiełbasy i parówki Pikok, orzechy Alesto, sery Pilos, musy owocowe Solevita, kawa 100 proc. Arabica Bellarom, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Cien, wegańskie produkty Vemondo czy płyny i kapsułki do prania oraz płukania znanych marek. 

Jakość w dobrej cenie

Warto podkreślić, że choć oferta XXL w Lidlu polega na powiększonych opakowaniach, nie idzie to w parze z wyższą ceną. Produkty te są dostępne w konkurencyjnych cenach, a ich jakość jest na niezmiennie wysokim poziomie. Dla wielu klientów to doskonała szansa na oszczędne zakupy bez rezygnacji z jakości. 

Tydzień XXL w Lidlu – zacznij tydzień z fasonem!

Tydzień XXL w Lidlu, to coś więcej niż tylko promocja. To okazja, by zrobić zakupy z myślą o przyszłości, kupując przy tym produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. To dobry sposób, aby oszczędnie i z fasonem rozpocząć nowy tydzień - niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, czy nad morzem, czy w górach lub nad jeziorami.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama