• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Trendy kosmetyczne 2020 roku

Każdy początek roku to sygnały wskazujące na nadchodzące trendy w urodzie, które staramy się przeanalizować. Treatwell, strona zajmująca się rezerwacjami zabiegów beauty sygnalizuje, że w Wielkiej Brytanii wzrasta popyt na mocny makijaż z ekstremalnymi rzęsami oraz na zabiegi pielęgnujące skórę metodami skoncentrowanymi na mikrobiomie.

Beautywell 2019, opublikowany raport o tej nazwie pokazał, że wzrasta apetyt pokolenia Z na odważną i kolorową estetykę z żywymi odcieniami. Do silnego trendu ukazywania się w świetle ekstrawaganckim dochodzi zakładanie biżuterii na zęby, a poziom rezerwacji na taki zabieg na stronie Treatwell wzrósł rok do roku o 971 procent.

makijaż


Wyraźnie powiększone rzęsy są na topie już od dłuższego czasu i pomimo twierdzeń znawców tematu, przewidujących odwrót od sztuczności, przynajmniej w Wielkiej Brytanii trend ten się utrzymuje. Treatwell w 2019 roku zanotowała wzrost o 36 procent rezerwacji na zabiegi przedłużenia rzęs, a aż o nieprawdopodobne 794 procent wzrosło zamówienia na tzw. Russian Lashes, czyli zabieg, w którym do każdej naturalnej rzęsy dodaje się do ośmiu rzęs sztucznych.

kosmetyki


Pielęgnacja skóry natomiast to już od dziesięciu lat temat główny branży kosmetycznej. Według Treatwell rok 2020 będzie jeszcze bardziej intensywny w wypadku zabiegów przy użyciu mikrobiomu. Ostatni rok przyniósł w wyszukiwaniach Google 110-procentowy wzrost w odniesieniu do informacji na temat mikrobiomu, bakterii, grzybów i pasożytów żyjących na ludzkiej skórze.

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Pielęgnacja skóry
  • Biżuteria na zęby
  • Rzęsy
  • Trendy kosmetyczne
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świetna oferta w Jysk Jysk
6 - 19 lut 2020
Gazetka Jysk
Promocyjny tydzień w CarrefourCarrefour
11 - 17 lut 2020
Gazetka Carrefour
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
10 - 22 lut 2020
Gazetka Biedronka
Katalog LidlaLidl
17 - 24 lut 2020
Gazetka Lidl
Azja Express w Carrefour! Carrefour
4 - 17 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge