• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Test na Covid-19 kupisz w Biedronce! Jest nawet promocja!

W Biedronce pojawił się nowy produkt, są to testy na COVID -19, nazwane też jako test zaburzeń smaku.

Testy na koronawirusa

Koronawirus 2020 coraz bardziej daje się wszystkim we znaki. Przez cały czas trwania pandemii na świecie wypracowano już kilka rodzajów i wersji testów. Są takie, na których wynik musimy poczekać nawet kilka dni, ale można też trafić na taki test, którego rezultaty znane są po krótkiej chwili. Test testowi nie jest równy, a podczas badań na koronawirusa wielokrotnie dochodziło do sytuacji, że wynik pozytywny otrzymywały nie tylko osoby zakażone wirusem. Wystarczyło mieć katar, czy alergie a test mógł nie wyjść, tak jak powinien. Zdarzały się też sytuacje, że pacjenci otrzymywali wynik o nazwie „nieokreślony” - cokolwiek to znaczy, zazwyczaj było to dowodem na to, że niektóre testy są zbyt mało dokładne i jakikolwiek niepożądany element mógł zafałszować wynik lub uniemożliwić jego otrzymanie. 

Objawy koronawirusa mogą być różne, jedne z nich to zaburzenia węchu i smaku lub całkowita utrata tych zmysłów na kilka dni. Do najbardziej popularnych i groźnych należą duszności i wysoka gorączka oraz duże osłabienie ii bóle mięśni.

Gazetka Biedronka:

Zainstaluj aplikację Ding i bądź na bieżąco z podobymi promocjami!

Test na Covid - 19 w Biedronce

Teraz test na koronawirusa dostępny jest już w Biedronce. Można za jego pomocą sprawdzić zaburzenia smaku i wykryć czy jesteśmy zakażeni. Cena takiego jednego testu to 39,90 zł. Jest też coś na miłośników superpromocji — za zakup trzech sztuk zapłacimy 100 zł. Test zapakowany jest w małe pudełko, podobne do tych na tabletki. Trzeba przyznać, że pomimo tego, że nie wygląda to zbyt profesjonalnie, z pewnością wiele osób da się skusić na zrobienie testu w domu. Pytanie, czy to rzeczywiście da jakiś efekt? Czy nie istnieją inne sposoby, by sprawdzić działanie swoich zmysłów? Co sądzicie o produkcie, który wprowadziła Biedronka? Mieliście okazję wypróbować?

Aktualizacja 28.09

Jeden z naszych internautów na stronie Ding.pl na Facebooku wspomniał, że tetsy na koronawirusa pojawiły się również w sieci Tesco. Czy mieliście okazje je tam zobaczyć? Być może testy na Covid - 19 w popularnych marketach staną się niedługo normą i przestaną nas dziwić. Jak widać moda na tego typu specyfiki się rozwija niezależnie od tego, czy "marketowe tetsy" traktujemy z powagą, czy też nie i niezależnie od tego czy są skuteczne. 

test na covid w Biedronce


Sprawdź gdzie zrobisz tanie zakupy!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Biedronka
  • Promocja
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty dla pasjonatów domu w Castoramie Castorama
2 - 27 grudnia 2020
Gazetka Castorama
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Najlepsze produkty na święta w KauflandKaufland
26 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge