Test na Covid-19 kupisz w Biedronce! Jest nawet promocja!

W Biedronce pojawił się nowy produkt, są to testy na COVID -19, nazwane też jako test zaburzeń smaku.

Reklama

Aktualizacja:

Testy na koronawirusa pojawiły się w sieci ponownie w poniedziałek 15 marca. Chcesz je kupić? Warto szukać, ale zainteresowanie było tak duże, że większość się już wyprzedała. Więcej na temat tego jakie to produkty pisaliśmy tutaj.

Jeżeli nie uda Ci się załapać na test z Biedronki, warto obserwować ofertę Lidla, jeszcze w tym miesiącu równiez tam mają pojawić się testy na Covid - 19. Kiedy testy w Lidlu?

Testy na koronawirusa

Koronawirus 2020 coraz bardziej daje się wszystkim we znaki. Przez cały czas trwania pandemii na świecie wypracowano już kilka rodzajów i wersji testów. Są takie, na których wynik musimy poczekać nawet kilka dni, ale można też trafić na taki test, którego rezultaty znane są po krótkiej chwili. Test testowi nie jest równy, a podczas badań na koronawirusa wielokrotnie dochodziło do sytuacji, że wynik pozytywny otrzymywały nie tylko osoby zakażone wirusem. Wystarczyło mieć katar, czy alergie a test mógł nie wyjść, tak jak powinien. Zdarzały się też sytuacje, że pacjenci otrzymywali wynik o nazwie „nieokreślony” - cokolwiek to znaczy, zazwyczaj było to dowodem na to, że niektóre testy są zbyt mało dokładne i jakikolwiek niepożądany element mógł zafałszować wynik lub uniemożliwić jego otrzymanie. 

Objawy koronawirusa mogą być różne, jedne z nich to zaburzenia węchu i smaku lub całkowita utrata tych zmysłów na kilka dni. Do najbardziej popularnych i groźnych należą duszności i wysoka gorączka oraz duże osłabienie ii bóle mięśni.

Gazetka Biedronka:

Zainstaluj aplikację Ding i bądź na bieżąco z podobymi promocjami!

Test na Covid - 19 w Biedronce

Teraz test na koronawirusa dostępny jest już w Biedronce. Można za jego pomocą sprawdzić zaburzenia smaku i wykryć czy jesteśmy zakażeni. Cena takiego jednego testu to 39,90 zł. Jest też coś na miłośników superpromocji — za zakup trzech sztuk zapłacimy 100 zł. Test zapakowany jest w małe pudełko, podobne do tych na tabletki. Trzeba przyznać, że pomimo tego, że nie wygląda to zbyt profesjonalnie, z pewnością wiele osób da się skusić na zrobienie testu w domu. Pytanie, czy to rzeczywiście da jakiś efekt? Czy nie istnieją inne sposoby, by sprawdzić działanie swoich zmysłów? Co sądzicie o produkcie, który wprowadziła Biedronka? Mieliście okazję wypróbować?

Aktualizacja 28.09

Jeden z naszych internautów na stronie Ding.pl na Facebooku wspomniał, że tetsy na koronawirusa pojawiły się również w sieci Tesco. Czy mieliście okazje je tam zobaczyć? Być może testy na Covid - 19 w popularnych marketach staną się niedługo normą i przestaną nas dziwić. Jak widać moda na tego typu specyfiki się rozwija niezależnie od tego, czy "marketowe tetsy" traktujemy z powagą, czy też nie i niezależnie od tego czy są skuteczne. 

test na covid w Biedronce


Sprawdź gdzie zrobisz tanie zakupy!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama