• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Tesco udoskonala usługę robienia zakupów online w czasach pandemii.

Tesco Polska to dobrze prosperująca sieć sklepów, która działa na rynku od ponad 20 lat. Obecnie do sieci należy 330 sklepów. Firma cały czas się rozwija i niezmiennie dba o jakość swoich produktów.

Sklep online Tesco 

Tesco od dawna oferuje swoim klientom możliwość zakupów przez Internet. W dobie pandemii, jest to niezwykle cenne świadczenie. Wielu osobom zdecydowanie ułatwia to pozostawanie w swoich domach. Specjalna usługa Zamówi i odbierz jest dostępna już w 14 sklepach. Daje nam ona dwie możliwości. Pierwsza polega na całkowitym zrobieniu zakupów w sieci z dostawą do domu. Tesco niedawno rozpoczęło współpracę z Okay taxi, Tanie Taxi Jelenia Góra, Free Now czy też 99rent. Wszystko po to, aby móc wygodnie i szybko, bez wychodzenia z domu zaopatrzyć swoją kuchnie w potrzebny asortyment. Druga natomiast opcja pozwala na samodzielny odbiór produktów w sklepie ale już spakowanych. To zdecydowanie wygodna opcja dla osób, które nie lubią spędzać za dużo czasu w sklepie. W ten sposób można tylko przyjść do sklepu stacjonarnego i odebrać swój towar. 

Tesco udoskonala zakupy online

Jak dodaję Martin Behan: usługa została rozszerzona w pięciu dodatkowych miastach. To pozwoliło uzyskać 15 procent więcej klientów, niż dotychczas korzystających z tej usługi. Sieć Tesco stara się udoskonalać swoje usługi i pracuję cały czas nad kolejnymi udogodnieniami. Kolejne zmiany już możemy zaobserwować. Usługa click&collect  poszerzyła swoje zasięgi o kolejnych pięć miast. Tym samym rozpoczęła współpracę ze znanymi firmami przewozowymi. Należą do nich: Okay Taxi czy Free Now. 

Ograniczona usługa w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy muszą jednak pamiętać o tym, że zasięg sklepu internetowego w stolicy został ograniczony. Jest to spowodowane sprzedażą oraz zamknięciem blisko 120 sklepów w Polsce. Warto jednak sprawdzać dostępność usługi, być może przewoźnik dotrze bez jakichkolwiek problemów nawet do Twojej okolicy. Sprawdź i przekonaj się jakie to proste!

Click&collect w innych sklepach

Z usługi Click & Collect skorzystasz również w takich sklepach jak Polomarket czy E.Leclerc. 

Polomarket

E.Lelelcerc

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Click&collect
  • Zakupy online
  • Tesco
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lipca 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Kupuj mądrze w Carrefour!Carrefour
7 - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge