• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

TEDi wycofuje talerze ze sprzedaży! Sprawdź, o których mowa!

Na głównej stronie GIS pojawiło się ostrzeżenie dotyczące jednego produktów znanej sieci handlowej. Nie powinny one mieć kontaktu z żywnością. Sprawdź, czy ich nie kupiłeś!

Tedi wycofał produkty

GIS poinformował o wycofaniu ze sprzedaży dekorowanych talerzy płaskich. Okazało się, że substancje w nich zawarte mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia. W badaniach wykryto migrację ołowiu z talerzy do żywności, oznacza to, że pod żadnym pozorem nie powinniśmy ich wykorzystywać do spożywania pokarmów.

Klienci mieli możliwość, kupić je już w lipcu, w okresie pomiędzy 21.07.2020 do 18.11.2020. Każdy posiadacz wadliwych towarów może zwrócić je do dowolnego punktu sieci lub wymienić na inny towar. Sieć umieściła wszystkie informacje na ten temat na swojej głównej stronie.

Szczegóły produktu

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. z adresem ul. 11 Listopada 11 40-387 Katowice, wycofała talerze płaskie z motywem kwiatów. Dokładne dane to Talerz Opal o średnicy 25,5 cm, a numer artykuły to 13035001021000000200. Proces wycofywania stale będzie monitorowany przez GIS

Inne produkty wycofane z sieci TEDi w ostatnim czasie

Sieć na swojej stronie poinformowała też o wycofaniu zabawki wodny wąż, gniotek, którą kupić można było w okresie 10.06.2020 do 01.12.2020 oraz trzy rodzaje naszyjników koral, turkus, róż, które kupić można było od 03 do 08.2020 do 01.12.2020. Każdy z tych produktów zawiera szkodliwe substancje dla zdrowia człowieka.

Zobacz gazetki z promocjami:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Talerze
  • Agata
  • Castorama
  • Tedi
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge