TEDi usuwa te produkty ze sklepów. Mogą zagrażać zdrowiu!

Dotarły do nas fatalne wieści. Niektóre produkty muszą, jak najszybciej zniknąć ze sklepów sieci TEDi. Okazało się, że stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia konsumentów. W naszym tekście wskazaliśmy szczegółowe informacje dotyczące tego, jakie konkretnie artykuły są niebezpieczne. Przeczytaj i zachowaj ostrożność.

Produkty
TEDi wycofuje produkty ze sklepów. Fot. Adobe Stock.
Reklama

TEDi wycofuje ze sprzedaży produkty. Co musi znikną z półek?

TEDi na swojej stronie internetowej opublikowało trzy komunikaty dotyczące produktów, które zagrażają zdrowiu konsumentów. Łącznie niebezpieczne okazały się trzy artykuły, dwa z nich przeznaczone były dla dzieci, natomiast jeden dla sportowców. Dlaczego muszą jak najszybciej zniknąć ze sprzedaży? Poniżej wskazaliśmy szczegółowe informacje, sprawdź je koniecznie.

Pierwszym wycofanym produktem jest autobus letni. Jak informuje TEDi:

“Testy wykazały zawartość drobnych części. Z uwagi na ryzyko zadławienia drobne części mogą zagrażać zdrowiu, dlatego nie zaleca się dalszego użytkowania produktu”.

Produkt ten był dostępny w sprzedaży od 09.09.2022 do 20.07.2023.

Drugi wycofany produkt to lalka syrenka. Jak informuje TEDi:

“Testy wykazały podwyższony poziom plastyfikatorów DEHP i DBP. Substancja ta może zagrażać zdrowiu, dlatego nie zaleca się dalszego użytkowania produktu”.

Produkt ten był dostępny w sprzedaży od 15.12.2022 do 11.07.2023.

Trzeci i ostatni wycofany artykuł to rękawice treningowe. Jak informuje TEDi:

“Testy wykazały podwyższony poziom WWA. Substancja ta może zagrażać zdrowiu, dlatego nie zaleca się dalszego użytkowania produktu”.

Produkt ten był dostępny w sprzedaży od 19.07.2022 do 10.07.2023.

TEDi: Fot. Adobe Stock.

TEDi. Czy szkodliwe produkty można zwrócić i odzyskać pieniądze?

Jeżeli okazało się, że masz w domu jakiś niebezpieczny dla zdrowia produkt, który wskazaliśmy powyżej, to możesz go zwrócić w dowolnym sklepie sieci TEDi i odzyskać wydane pieniądze. Co ważne, w przypadku braku potwierdzenia zakupu w postaci paragonu i tak odzyskasz pieniądze bez żadnych problemów.

Musisz też wiedzieć, że trefny produkt można wymienić na inny, ale o tej samej wartości. Więcej informacji dotyczących szkodliwych artykułów, jak również procesu zwrotu znajdziesz na stronie internetowej TEDi.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama