Reklama

Będzie tańsze paliwo. Dla kogo?

Znana sieć stacji paliw wprowadza unikatowe rozwiązanie, które sprawi, że zakupimy taniej paliwo. Trzeba spełnić tylko jeden warunek. Jaki? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym materiale.
Zniżki na paliwo - zawsze mile widziane.
Zniżki na paliwo - zawsze mile widziane. Źródło: Adobe Stock

Paliwo tańsze - na kartę

Nic tak nie cieszy kierowców, jak informacja o niższej cenie paliwa. Teraz, taka wiadomość może zainteresować wszystkich prowadzących mikroprzedsiębiorstwa, czyli też osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Jak dowiedzieliśmy się z informacji prasowych podanych przez Anwim S.A. operatora sieci stacji paliw MOYA, począwszy do 20 września ze wszystkich korzyści kart flotowych "MOYA firma" mogą korzystać także mikroprzedsiębiorstwa lub osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, i do tego - bez względu na liczbę samochodów we flocie czy minimalne ilości tankowanego paliwa. Paliwo będzie można zatankować ze zniżką na każdej z niemal 400 stacji MOYA w całej Polsce oraz otrzymać zbiorczą fakturę.

Jak przystąpić do programu zniżkowego "MOYA firma"?

Osoba chcąca korzystać ze zniżki na paliwo musi się zarejestrować on-line w darmowej aplikacji mobilnej MOYA firma. Aplikacja jest dostępna jest w Google Play, App Store oraz App Gallery. Można także zrobić to on-line na stronie https://moyastacja.pl/moya-mikrofirma. Wystarczy kilka kliknięć, wpisanie danych firmy, pobranie aplikacji mobilnej. Nie ma konieczności podpisywania fizycznej umowy. Po rejestracji będzie można korzystać z aplikacji mobilnej lub kart MOYA mikrofirma. Każdy, kto zarejestruje się do programu MOYA mikrofirma, otrzyma zniżkę 10 gr/ litr na dowolne paliwo do końca bieżącego roku! 

Karty paliwowe MOYA
Każda, nawet najmniejsza firma może zarejestrować się do programu "MOYA mikrofirma" i otrzymać rabat na paliwo. Fot. MOYA

Na naszym rynku funkcjonuje wiele małych firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, dla których użytkowanie pojazdów nie jest głównym przedmiotem aktywności. Z oczywistych względów ich wolumeny zakupów paliwa są niewielkie i trudno było im do tej pory uzyskać satysfakcjonujące zniżki na paliwo. (...) Co równie ważne dla jednoosobowych działalności gospodarczych – istnieje możliwość otrzymywania zbiorczej faktury, co znacznie upraszcza i obniża koszty księgowe – zapewnia Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej MOYA. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Buty na jesień i zimę w Lidlu! Lidl
3 - 8 października 2022
Gazetka Lidl
Media Markt - co słychać w rozrywce?Media Markt
1 - 30 września 2022
Gazetka Media Markt
AldiAldi
25 września - 1 października 2022
Gazetka Aldi
Carrefour - pamięć i tradycjaCarrefour
27 września - 8 października 2022
Gazetka Carrefour
Żabka patronem kibiców! Żabka
21 - 27 września 2022
Gazetka Żabka
Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
16 - 30 września 2022
Gazetka Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w BiedronceBiedronka
22 - 28 wrz 2022
Gazetka Biedronka
Czas się urządzić z Lidlem! Lidl
26 wrz - 1 paź 2022
Gazetka Lidl
Biedronka gotowa na jesień! Biedronka
19 wrz - 5 paź 2022
Gazetka Biedronka
Lidl - katalog alkoholi mocnych
Treści dla osób pełnoletnich
Lidl
8 sie - 1 paź 2022
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
26 wrz - 1 paź 2022
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
26 wrz - 8 paź 2022
Gazetka Biedronka
Artykuły

Blog

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.