Świętujesz Dzień Ojca? Empik Go da ci 300 darmowych produktów!

Promocyjny abonament w Empik Go to nie żart! Z okazji Dnia Ojca przygotowano coś wyjątkowego, dzięki czemu tatusiowie i ich rodziny skorzystają z super produktów. Z tym wszystkim związek ma Oreo. Dowiedz się więcej!

Kampania promocyjna na Dzień Ojca Oreo i Empik Go.
źródło: https://www.oreodzienojca.pl/
Reklama

Empik Go i Oreo świętują Dzień Ojca

Wszyscy ojcowie świętują 23 czerwca, z tej okazji do końca miesiąca korzystać można z promocyjnego abonamentu w Empik Go. Dla niewtajemniczonych, warto zaznaczyć, że to aplikacja z audiobookami i e-bookami, w której poznaje się tysiące nowych i interesujących historii. Za użytkowaie trzeba płacić, ale usługę można też wypróbować za darmo przez 7 dni. Regularna kwota dla zalogowanych osób to 9,99 zł. Wszyscy zainteresowani tego typu produktami powinni czytać uważnie, teraz trwa kampania dedykowana tatom i ich najbliższym. Słuchanie książek stanie się darmowe!

Poznaj szczegóły promocji

Do 30 czerwca w Empik Go znajdziemy około 300 darmowych audiobooków i ebooków. Korzystać można dzięki specjalnym kodom zasilającym, które włączają dedykowany abonament. To opcja od Oreo. Należy kupić produkt tej marki np. ciastka Oreo Orginal lub Oreo Golden i zatrzymać paragon. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza na stronie www.oreodzienojca.pl i zarejestrowanie zgłoszenia. Po tym wszystkim uzyskamy dostęp do cyfrowych książek. W akcji bierze udział łącznie około 26 różnych słodyczy w tym czekolady Milka, wszystko wyszczególnione jest w regulaminie. Uczestnikami muszą być osoby pełnoletnie.

Słodyczy Oreo warto szukać w gazetkach promocyjnych na naszej stronie Ding.pl. Do kupienia są m.in. w placówkach sieci Polomarket, Biedronka, Carrefour, Żabka, Auchan, Stokrotka i wielu innych. Przeczytaj też o nowym piwie Hardmade dostępnym na rynku. 

Tu kupisz słodycze Oreo!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama