Świętuj Międzynarodowy Dzień Frytek razem z Lidl Polska!

Jeśli jesteś fanem ziemniaków, zapisz tę datę w swoim kalendarzu! Już 13 lipca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Frytek, poświęcony jednej z najpopularniejszych przekąsek na świecie. Od tradycyjnych frytek, przez belgijskie i zakręcone, aż po łódeczki – z pewnością zadowolą każde podniebienie i sprawią wiele radości! Lidl Polska przygotował specjalną ofertę dla wszystkich miłośników tej smakowitej przekąski. Od 11 lipca w sklepach sieci znajdziesz produkty, które pozwolą ci przygotować pyszne, domowe frytki!

dzień frytek
Frytki fot. Canva
Reklama

Złociste frytki zyskały niekwestionowaną pozycję jako globalny przysmak. Stanowią jedne z najpopularniejszych i najczęściej spożywanych produktów ziemniaczanych na świecie. W ostatnim roku wzmianki o nich wzrosły o 5,39%. Największe zainteresowanie tym smażonym przysmakiem można zaobserwować wśród miłośników przekąsek, zwłaszcza wśród osób na dietach bezmięsnych. Frytki zdobywają coraz większą liczbę fanów, którzy uważają je za doskonałą przekąskę na różne okazje, co świadczy o ich wszechstronności.

Najlepiej smakuje w domowym zaciszu!

Frytki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie dzięki swojemu smakowi i różnorodności. To sprawia, że warto mieć możliwość przygotowania ich w domowym zaciszu. Już od 11 lipca w sklepach Lidl Polska będzie dostępna frytkownica beztłuszczowa AirFryer. Z aplikacją Lidl Plus można ją nabyć o 80 zł taniej, za 169 zł/szt. Urządzenie oferuje 8 różnych programów, takich jak pieczenie, smażenie i grillowanie. Pozwala to na przygotowanie nie tylko pieczonych ziemniaczków, ale także innych ulubionych potraw w zdrowszej wersji.

W ofercie znajdą się także akcesoria kuchenne. Będą to pojemniki do przechowywania jedzenia oraz obieraczki do owoców i warzyw, które kosztują 9,99 zł za sztukę. Jeśli po posiłku zostanie coś do przechowania, świetnym rozwiązaniem będzie zestaw 5 emaliowanych pojemników z pokrywkami. Cały zestaw kosztuje 29,99 zł.

Z czego wynika ta popularność?

Frytki zyskały międzynarodową popularność, przekraczając granice geograficzne i kulturowe, i stały się dodatkiem w kuchniach na całym świecie. Bez względu na to, czy preferujemy frytki złociste i chrupiące, czy miękkie i pikantne. W każdym kraju będą przygotowane w unikalny sposób. Lidl Polska zachęca do świętowania Międzynarodowego Dnia Frytek i odwiedzenia specjalnej zakładki na stronie Kuchnia Lidla! Na stronie znajdziemy szeroki wybór przepisów na różnorodne frytki i dania z ziemniaków. Dla miłośników klasyki dostępne są przepisy na tradycyjne frytki z sosem serowym. Dla tych, którzy szukają nowych smaków i zdrowszych alternatyw, Kuchnia Lidla proponuje frytki z batatów. Natomiast dla fanów wyrazistych smaków i amerykańskiego stylu, dostępne są przepisy na frytki z marynatą BBQ.

Świętuj Międzynarodowy Dzień Frytek razem z Lidl Polska!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama