Świecąca w ciemności pościel to marzenie dziecka! Kupisz ją w Biedronce!

Biedronka sprzedaje kultowe pościele pełne brokatu. Świecący w ciemności fluor rozpali wyobraźnie niejednego dziecka, pod warunkiem, że klient zdecyduje się na zakup. Produkty już teraz są w sprzedaży, a do wyboru kilka wzorów. Ile zapłacimy za taki bajer?

Pościel świecąca w ciemności w Biedronce.
Reklama

Biedronka rozpala wyobraźnie

Biedronka w najnowszym katalogu zaprezentowała jedną z najatrakcyjniejszych ofert dla dzieci. Mowa o kultowych świecących w ciemności pościelach. Te nie tylko pokryte są substancją fluorescencyjną, ale też brokatem. Od 10 stycznia okrzyknięto je super hitem i wprowadzono na półki wszystkich dyskontów sieci. Podobne modele były dostępne już wcześniej, a dzięki popytowi na nie zostały okrzyknięte odkryciem 2021 roku, zdobywając laur klienta.

Świecące w ciemności pościele w Biedronce powinniśmy móc znaleźć do 26 stycznia, jednak zwykle zapasy mogą wyczerpać się wcześniej. Taki produkt będzie spełnieniem marzenia niejednego dziecka, zabawne wzory pozwolą rozpalić wyobraźni i umilą zasypianie. Za jeden zestaw zapłacić trzeba 59,90 zł. Tworzywo, z którego wykonano każdy, to oczywiście bawełna poddana procesowi sanforyzacji, dzięki czemu nie skurczy się w praniu. Dodatkowo mamy tutaj też wygodny zamek błyskawiczny.

Oto świecące pościele z Biedronki

Świecące pościele z Biedronki zobaczyć można w poniższej gazetce. Specjalnie dla was przybliżamy dostępne w sklepie modele od Smukee. Do kupienia zestawy o wymiarach 160 × 200 cm (kołdra) i 70 × 80 cm (poduszka). Klient ma do wyboru albo pokrycie brokatowe, albo fluorescencyjne. Niezależnie od tego, jaki wybór podejmie, może być pewien radosnej miny dziecka. Na zestawach widoczne są m.in. różowe jednorożce, statki kosmiczne i planety, konsole do gier, a także fioletowe wzorki etniczne i sowy. O tym, jak prezentują się po zgaszeniu światła, przekonać trzeba się w domu.

Gazetka Biedronka:

Pościele dla dzieci są też tutaj

W sklepach często pojawiają się promocje na pościele, jednak rzadko widzimy oferty tak bardzo spersonalizowane i atrakcyjne. Pokrycie fluorescencyjne wciąż nie jest bardzo popularne na kołdrze, zwłaszcza jeśli zestawów szukamy w dyskontach. Lada moment dziecięce komplety zaoferuje też Lidl. Od 20 stycznia dostępna będzie kolekcja Lego Ninja Go. Na niej oczywiście dzielni wojownicy znani z gier i bajek. Do wyboru trzy wzory. Poszewki o wymiarach 140 × 200 cm oraz 70 × 80 cm w cenie 79,90 zł. To jak wyglądają, zobaczycie w poniższej gazetce.Promocje na pościele dostępne są w tym momencie m.in. w sklepach Jysk, Kaufland, Black Red White, IKEA czy salonach Bodzio. Wszystkie oferty przeglądać możecie w jednym miejscu, aplikacji lub na stronie Ding.pl.


Przypominamy o trwającym konkursie! Do wygrania vouchery na zakupy w dowolnym miejscu!

Konkurs na Ding.pl wystartował! Do wygrania pieniądze!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama