Świąteczne maseczki ochronne w Lidlu! Cena jest zaskakująco niska!

Lidl znów ma w sprzedaży maseczki, tym razem największym hitem są te z motywem świątecznym. Do sprzedaży wróciły też markowe maseczki 4F. Ostatnim razem wzbudziły duże zainteresowanie klientów. Nic w tym dziwnego, bo wyglądają dobrze i prezentują prawdziwą jakość. Teraz znów można je kupić za niewielką kwotę! Jakie maski ochronne wybierzecie?

Reklama

Maska na twarz ochronna z motywem świątecznym już dostępna jest w Lidlu. Sieć prezentuje kilka wzorów, 6 zestawów dla dzieci oraz 6 zestawów dla dorosłych. Maseczki pakowane są po 2 sztuki, gdzie cena jednej zaczyna się już od 6,99 zł. Za dwupak dla osoby dorosłej zapłacimy 15,98zł. Świąteczna maseczka ochronna może być świetnym pomysłem, idealnie sprawdzi się do noszenia przez cały grudzień.

Możemy znaleźć maseczki z choinkami, mikołajami, gwiazdkami, a nawet ze świątecznymi napisami. Wykonane są z miękkiej i wygodnej podszewki, z 100% - ową zawartością bawełny. Spełniają wszystkie standardy i testowane są co do obecności substancji szkodliwych. Jeżeli w te Święta Bożego Narodzenia chcesz swoim wyglądem wprowadzać w nastrojowy klimat, taka maseczka z pewnością w tym pomoże. Promocja trwa do 13 grudnia.

Wracają maski ochronne 4F

Lidl Polska ma swojej ofercie też maseczki ochronne 4F. Ich oferta wraca po czasie i praktycznie wcale się nie zmieniła. Cena pozostała bez zmian, czyli za niecałe 6 zł kupimy maseczkę wielokrotnego użytku z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym. Dostępne są dwie wersja kolorystyczne – biała lub czarna, a na każdej widnieje logo marki 4F.

Maska ochronna znanej marki czy warto?

Wiele osób zwraca uwagę na to, że produkt w pełni wyprodukowany został w Polsce. To duża zaleta, gdyż kupując je, wspieramy naszą gospodarkę. Zaletą maseczek jest też to, że można prać we w pralce, w temperaturze aż do 60 stopni Celsjusza. To świetna opcja dla każdego, kto szuka produktu trwałego, taniego, a jednocześnie dobrze i stylowo wyglądającego. Produkty w sprzedaży będą od 14 aż do 20 grudnia.

Maska na twarz ochronna jest dziś jednym z niezbędnych i podstawowych produktów. W domu zawsze warto mieć w zapasie kilka nowych maseczek, nawet te wielokrotnego użytku, po pewnym czasie stają się wypłowiałe i mniej funkcjonalne. Warto pamiętać, że twarz możemy zasłonić też bandaną czy szalikiem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama