• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Super-Pharm i czat z farmaceutą - to nowość!

Sieć Super-Pharm uruchomiła nowy sposób komunikacji z klientami. Ważne sprawy możesz załatwić, zostając w domu.

W sieci handlowej Super-Pharm możemy skorzystać z nowej opcji – czat z farmaceutą. Wystarczy wejść na stronę internetową www.superpharm.pl. Jeżeli chcesz uzyskać porady farmaceutycznej, wystarczy, że skomunikujesz się online. Super-Pharmposzerzyło w ten możliwość kontaktu z klientami i pracownikami drogerii. Ta forma komunikacji prawdopodobnie odciąży infolinie alarmowe. Porada może trwać kilka minut.

Możemy się zapytać o dostępność leków w placówkach Super-Pharm, sposób funkcjonowania placówek (bieżące godziny otwarcia, ewentualne zmiany itp.) oraz uzyskać pomoc prewencji i działania w przypadku podejrzenia zachorowania na COVID19.

Jak się skontaktować?

Na podanej stronie internetowej kliknij ikonę czatu, która znajduje się w prawym dolnym rogu. W okienkach wyświetlają się dostępni farmaceuci. Możemy napisać i załączyć skan recepty w pliku. Czat ma też funkcję Intercom Messenger. Czat dostępny jest w godzinach 9-17.

super - pharm drogeria

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Czas z farmaceutą
  • Koronawirus
  • Apteka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta sklepu Carrefour!Carrefour
31 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
30 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Coraz bliżej Wielkanoc! - LidlLidl
2 - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit
Szał na Lidlozaury w Lidlu!Lidl
9 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge