Stylowe, kolorowe i funkcjonalne - małe AGD dla Twojej kuchni. Prosto od znanej sieci!

Wnieś do kuchni powiew życia i odkryj modne i funkcjonalne wyposażenie AGD w stylu urban jungle i retro. Tostery, czajniki, ekspresy do kawy, miseczki w motywach roślinnych i zwierzęcych, do tego z wysokimi rabatami!

Kuchnia z pazurem! Małe AGD w stylach urban jungle i retro z Lidla
Wyjątkowe, małe AGD w stylach urban jungle i retro – tylko teraz w sieci Lidl Polska. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Małe AGD, a cieszy oko!

Już od czwartku, 6 lipca w Lidlu pojawiła się nowa oferta na sprzęt tzw. małego AGD. Popularny dyskonter zaprasza na zakupy m.in. tosterów, czajników, misek w tropikalne motywy roślinne i zwierzęce w stylu urban jungle – aż 23 proc. taniej! Z kolei dla miłośników stylowej klasyki dyskonter przygotował gratkę w postaci wyposażenia kuchennego opracowanego w stylu retro, które jest dostępne w sprzedaży online.

Trend urban jungle, moda nie tylko w ogródkach

Urban jungle to trend inspirowany dążeniem do harmonii pomiędzy naturą a miejskim otoczeniem. Popularne jest m.in. wprowadzanie do wnętrz roślin doniczkowych o różnych kształtach i rozmiarach. Wiele osób decyduje się także na stworzenie mini ogrodów w swoich mieszkaniach, gdzie rośliny są ustawiane na różnych poziomach, aby stworzyć wrażenie gęstego, tropikalnego lasu. Jednak nie tylko w ten sposób możemy nadać mieszkaniu niesamowitego klimatu. Popularne są również na przykład elementy ozdobne i użytkowe nawiązujące do natury

Wzory roślinne, liście, tropikalne motywy oraz motywy zwierzęce są wykorzystywane w tekstyliach, tapetach i dekoracjach ścian. Również meble z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy rattan, są często wybierane przez miłośników tego stylu. Już od czwartku 6 lipca w ofercie sieci Lidl Polska można znaleźć kolekcję kuchenną Urban Jungle w interesującej promocji. 

Małe AGD w stylach urban jungle i retro – dostępne w sieci Lidl
Ozdobny i funkcjonalny toster ze stali szlachetnej. Teraz dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, ze specjalnym kuponem - Taniej! Fot. Lidl Polska

Promocje dla użytkowników aplikacji Lidl Plus

Dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, sieć przygotowała specjalne kupony – dzięki nim aż 23 proc. taniej będzie można kupić m.in. toster ze stali szlachetnej 920 W, w dwóch wzorach do wyboru (99,33 zł / 1 szt.) oraz czajnik elektryczny 3100 W (99,33 zł / 1 szt.).

Dodatkowo, w sklepach znaleźć będzie można również blender kielichowy za 179 zł, cyfrową wagę kuchenną  w cenie 34,99 zł, czy dwuelementowe zestawy misek, talerzy lub kubków, za które zapłacimy 29,99 zł za 1 zestaw – wszystkie w pasującej do siebie estetyce.

Do kuchni, pasuje także małe AGD w stylu retro!

Unikalne i mające długą tradycję ma wzornictwo przemysłowe w stylu retro. Jak podaje sieć handlowa, styl retro odnosi się do wzornictwa i estetyki inspirowanej przeszłością, zazwyczaj od lat 50. do 80. XX wieku. Ten trend dekoracyjny czerpie inspirację z mody, architektury i wzornictwa tamtego okresu.

To doskonały sposób na ożywienie wnętrza i nadania mu unikalnego, historycznego charakteru. Sprzęty AGD w stylu retro często mają zaokrąglone kształty, metalowe obudowy i wyraziste pokrętła. Często występują ponadto w jasnych, pastelowych kolorach lub metalicznych wykończeniach, dodając uroku i stylu do kuchennych akcesoriów.

W ofercie internetowej sklepu Lidl Polska jest wiele propozycji sprzętu AGD stylizowanego na retro. Rozpoczynając od ekspresu kolbowego Chrom Retro 1050 W za 499 zł, przez planetarny robot kuchenny 600 W za 449 zł, toster 159 zł, czajnik elektryczny  w cenie 169 zł, czy rozdrabniacz wielofunkcyjny 500 W za 99 zł.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama